Jak si vybrat amulet

Co je amulet a talisman? 

Již odnedávna lidé věřili, že jim amulety a talismany pomáhají být silnějšími, věřili, že díky nim zůstávají ve spojení s bohy, předky a vesmírem. Postupem času se jejich podoba i chápání mění, ale princip zůstává stejný. Slovo amulet pochází pravděpodobně z latinského slova amuletum, což znamená objekt, který má ochraňovat. Už po staletí se věří, že vás amulet dokáže ochránit buď před negativní energií obecně, nebo ho lze využít na konkrétní účel - například proti nemoci, nenávisti, pomluvám a podobně.

Talisman, jehož původ slova je arabský a řecký, pravděpodobně vznikl z arabského slova tilism, což je odvozenina z řeckého slova telesma či telos. To znamená výsledek, či dokončení, ve smyslu dokončení magického rituálu. Zatímco co o amuletu se říká, že má ochrannou moc, talisman má přitahovat - většinou chceme, aby nám talisman přitáhl štěstí, ale také lásku, zdraví nebo bohatství. Amulets propojuje amulety a talismany v jedno. 

 

Jak si vybrat svůj amulet?

Účinnost talismanů a amuletů začíná v hlubině psychiky a víry. Působí na vaše podvědomí prostřednictvím přesvědčení, kdy nositel věří, že mu tento magický předmět pomůže, což je prvním krokem a začátkem požadovaného efektu, který byl do předmětu vtisknut. Měla by jej vlastnit jedna konkrétní osoba, která do něj vkládá své specifické osobní vlastnosti, energii a přání. Z toho důvodu by měl být stále po vašem boku - na těle, v kabelce apod.

V amulets nabízíme několik možných variant, s láskou ručně tvoříme pyramidy a šperky, drahé kameny ve spojení s esenciálními oleji nejvyšší kvality  a to vše pro konkrétní účely. Spojujeme éterické oleje s kameny a díky tomu nabírá amulet vyšší rozměr, protože esenciální olejíčky zvyšují účinky kamenů. Amulet si můžete vybrat intuitivně, či pro již zmiňovaný konkrétní účel dané pyramidy, symbolu, kamene či oleje.

Nevíte jak začít? Nechte si poradit průvodcem výběru!