Jak si vybrat amulet

Co je amulet a talisman? 

Již odpradávna lidé věřili, že jim amulety a talismany pomáhají být silnějšími. Věřili, že díky nim zůstávají ve spojení s bohy, se svými předky a vesmírem. Postupem času se jejich podoba i chápání měnila, ale princip zůstává stále stejný.

Slovo amulet pochází pravděpodobně z latinského slova amuletum, což znamená "objekt, který má ochraňovat". Už po staletí se věří, že vás amulet dokáže ochránit před negativní energií obecně, nebo ho lze využít pro konkrétní účel, a to například proti nemoci, nenávisti a pomluvám.

Talisman, jehož původ slova je arabský a řecký, pravděpodobně vznikl z arabského slova tilism, což je odvozenina z řeckého slova telesma či telos. To znamená "výsledek" či "dokončení", ve smyslu dokončení magického rituálu. Zatímco co o amuletu se říká, že má ochrannou moc, talisman má energii přitahovat. Velmi často chceme, aby nám talisman přitáhl štěstí, ale také lásku, zdraví nebo bohatství. Amulets propojuje amulety a talismany v jedno a přináší to nejlepší z obou energetických sfér.

Jak si vybrat svůj amulet?

Účinnost talismanů a amuletů začíná v nejhlubších vrstvách vaší psychiky a víry. Působí na vaše podvědomí prostřednictvím silného přesvědčení, kdy nositel věří, že mu tento magický předmět pomáhá a pozitivně ovlivňuje jeho život. To je prvním krokem a začátkem požadovaného efektu, který byl do předmětu vtisknut. Měla by jej vlastnit jedna konkrétní osoba, která do něj vkládá své specifické osobní vlastnosti, energii a přání. Z toho důvodu by měl být stále po vašem boku, a to na těle, v kabelce nebo v kapse.

V Amulets nabízíme několik personalizovaných variant, s láskou ručně tvoříme pyramidy a šperky, drahé kameny ve spojení s esenciálními oleji nejvyšší kvality  a to vše pro vaše konkrétní účely. Spojujeme éterické oleje s kameny a díky tomu nabírá amulet vyšší rozměr, protože esenciální oleje a účinky kamenů se vzájemně posilují a násobí. Amulet si můžete vybrat intuitivně, nebo dle popsaných vlastností a účelu pro již konkrétní vytvořené pyramidy, symboly, kameny a oleje.

Nevíte jak začít? Nechte si poradit průvodcem výběru!