Jak si vybrat amulet

Co je amulet a talisman? 

Již odpradávna lidé věřili, že jim amulety a talismany pomáhají být silnějšími. Věřili, že díky nim zůstávají ve spojení s bohy, se svými předky a vesmírem. Postupem času se jejich podoba i chápání měnila, ale princip zůstává stále stejný.

Slovo amulet pochází pravděpodobně z latinského slova amuletum, což znamená "objekt, který má ochraňovat". Už po staletí se věří, že vás amulet dokáže ochránit před negativní energií obecně, nebo ho lze využít pro konkrétní účel, a to například proti nemoci, nenávisti a pomluvám.

Talisman, jehož původ slova je arabský a řecký, pravděpodobně vznikl z arabského slova tilism, což je odvozenina z řeckého slova telesma či telos. To znamená "výsledek" či "dokončení", ve smyslu dokončení magického rituálu. Zatímco co o amuletu se říká, že má ochrannou moc, talisman má energii přitahovat. Velmi často chceme, aby nám talisman přitáhl štěstí, ale také lásku, zdraví nebo bohatství. Amulets propojuje amulety a talismany v jedno a přináší to nejlepší z obou energetických sfér.

Jak si vybrat svůj amulet?

Účinnost talismanů a amuletů začíná v nejhlubších vrstvách vaší psychiky a víry. Působí na vaše podvědomí prostřednictvím silného přesvědčení, kdy nositel věří, že mu tento magický předmět pomáhá a pozitivně ovlivňuje jeho život. To je prvním krokem a začátkem požadovaného efektu, který byl do předmětu vtisknut. Měla by jej vlastnit jedna konkrétní osoba, která do něj vkládá své specifické osobní vlastnosti, energii a přání. Z toho důvodu by měl být stále po vašem boku, a to na těle, v kabelce nebo v kapse.

V Amulets nabízíme několik personalizovaných variant, s láskou ručně tvoříme pyramidy a šperky, drahé kameny ve spojení s esenciálními oleji nejvyšší kvality  a to vše pro vaše konkrétní účely. Spojujeme éterické oleje s kameny a díky tomu nabírá amulet vyšší rozměr, protože esenciální oleje a účinky kamenů se vzájemně posilují a násobí. Amulet si můžete vybrat intuitivně, nebo dle popsaných vlastností a účelu pro již konkrétní vytvořené pyramidy, symboly, kameny a oleje.

Nevíte jak začít? Nechte si poradit průvodcem výběru!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení