Korálkový náramek Aqua Aura (dámský)

Dárek zdarma
690 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.5.2021

Aqua aura je čistý křišťál zajímavý tím, že se na něj nanáší vzácné kovy jako je zlato, platina, titan nebo kobalt. Výsledkem je dokonale vypadající duhový krystal. Díky spojení křišťálu a kovu disponuje aqua aura silnými vibracemi, díky kterým dokáže efektivně pročišťovat, uklidňovat a posilovat auru.

  • Kameny: křišťál

Detailní informace

Detailní popis produktu

O náramku

Korálkové náramky vyrábíme ručně v ČR ve velikostech S (16 cm) a M (17 cm). Součástí náramku je kulička o velikosti 4 mm z chirurgické oceli. Korálky z kamenů jsou navlečeny na vysoce kvalitním 1 mm tlustém elastickém lanku, které se nevytahává a má dlouhou životnost.  

Význam amuletu

Náramek na ruce je jeden z nejsilnějších amuletů. Proč to tak je? Při nošení na zápěstí si ho často všímáte v průběhu celého dne - náramek se vám neustále připomíná. Pokud do amuletu vložíte záměr, svojí prosbu nebo touhu, náramek bude mít díky vaší pozornosti obrovskou sílu.

Jak amulet používat

Každý den si udělejte chvilku pohody, vezměte si náramek do ruky, zavřete oči, zhluboka dýchejte a prociťujte, jak vám křišťál pomáhá se úplně uklidnit. Až budete cítit, že jste v klidu a myšlenky se vám zpomalí, představujte si, jak vám v srdci vzniká malé hřejivé světlo, které postupně nabývá na síle a prohřívá celý hrudník. To světlo dále postupuje do hlavy a mozku, po páteři do rukou, a dolú přes trávicí ústrojí a další orgány až k chodidlům. Takovým cvičením budete zásadně posilovat svoji imunitu a auru, a uzdravovat se. Křišťál vám bude skvělým pomocníkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: