Korálkový náramek M.E.G Charity

Dárek zdarma
790 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.5.2021

Korálkový náramek z křišťálu a čaroitu pro splnění všech vašich snů. Křišťál je univerzální a jeden z nejoblíbenějších kamenů. Slouží k pročišťování a léčení

Z každého prodaného náramku věnujeme 100 Kč nadačnímu fondu M.E.G. Charity, která má za cíl vybavit všechny státní nemocnice po celé České a Slovenské republice. Mnoho z nich totiž postrádá finanční prostředky na moderní a především kvalitní lékařské vybavení, a pacienti jsou často nuceni dojíždět na vyšetření a operace do jiných měst. (M.E.G. Charity

  • Kameny: křišťál

Detailní informace

Detailní popis produktu

O náramku

Korálkové náramky vyrábíme ručně v ČR ve velikostech S (16 cm) a M (17 cm). Součástí náramku je kulička o velikosti 4 mm z chirurgické oceli. Korálky z kamenů jsou navlečeny na vysoce kvalitním 1 mm tlustém elastickém lanku, které se nevytahává a má dlouhou životnost.  

Význam amuletu

Náramek na ruce je jeden z nejsilnějších amuletů. Proč to tak je?Při nošení na zápěstí si ho často všímáte v průběhu celého dne - náramek se vám neustále připomíná. Pokud do amuletu vložíte záměr, nějakou svoji prosbu nebo touhu, náramek bude mít díky vaší pozornosti obrovskou sílu.

Jak amulet používat

Důležitý je záměr, který do kamene (náramku) dáváte, a je potřeba si jej neustále připomínat a opakovat. Můžete si z něj udělat mantru a opakovat ji klidně stokrát denně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: