Korálkový náramek Ochrana (unisex)

Dárek zdarma
790 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.5.2021

Náramek z drahých kamenů, který slouží nejen jako skvělý módní doplněk, ale hlavně jako ochranný a transformační amulet. Turmalín vám bude pomáhat chránit se před negativními lidmi a před veškerým zlem. V kombinaci se vzácným, silně transformačním kamenem čaroitem, tvoří dokonalou kombinaci, kterou si zamilujete a nebudete jej chtít z ruky sundat. Čaroit je brán také jako investiční kámen, protože se těží na jediném místě na světě, a to v Rusku u řeky Čara. Jeho zásoby ubývají, takže cena kamene neustále stoupá.

  • Kameny: turmalín, čaroit

Detailní informace

Detailní popis produktu

O náramku

Korálkové náramky vyrábíme ručně v ČR ve velikostech S (16 cm) a M (17 cm). Součástí náramku je kulička o velikosti 4 mm z chirurgické oceli. Korálky z kamenů jsou navlečeny na vysoce kvalitním 1 mm tlustém elastickém lanku, které se nevytahává a má dlouhou životnost.  

Význam amuletu

Náramek na ruce je jeden z nejsilnějších amuletů. Proč to tak je?Při nošení na zápěstí si ho často všímáte v průběhu celého dne - náramek se vám neustále připomíná. Pokud do amuletu vložíte záměr, nějakou svoji prosbu nebo touhu, náramek bude mít díky vaší pozornosti obrovskou sílu.

Amulet je sestaven z dvou velmi silných kamenů. Turmalín byl dříve používán jako šamanský ochranný kámen, a slouží tak i dnes. Zároveň pomáhá k pochopení sebe sama i druhých, zvyšuje sebevědomí a pomáhá k získání nadhledu nad těžkými situacemi. Často je označován jako silný univerzální kámen, který vám bude sloužit v mnoha oblastech života. Spoustě lidem turmalín pomáhá také na spánek. Kámen by se měl pro maximální efekt často držet v ruce.

Čaroit je jeden z nejsilnějších kamenů, spoustu lidí není schopna ho na sobě nosit více než pár dnů. Transformace, které čaroit přináší, jsou často silné a mohou být jak pozitivní, tak i negativní. Někdy změna bolí, a čaroit vám pomůže jít do těch změn naplno.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky z kamenů
Druh kamene: Kámen Turmalín

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: