Korálkový náramek Splněná přání (dámský)

Dárek zdarma
790 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.5.2021

Korálkový náramek z křišťálu a čaroitu pro splnění všech vašich snů. Křišťál je univerzální a jeden z nejoblíbenějších kamenů. Slouží k pročišťování a léčení. V kombinaci se vzácným, silně transformačním kamenem čaroitem, tvoří dokonalou kombinaci, kterou si zamilujete a nebudete jej chtít z ruky sundat. Čaroit je brán také jako investiční kámen, protože se těží na jediném místě na světě, a to v Rusku u řeky Čara. Jeho zásoby ubývají, takže cena kamene neustále stoupá.

  • Kameny: křišťál, čaroit

Detailní informace

Detailní popis produktu

O náramku

Korálkové náramky vyrábíme ručně v ČR ve velikostech S (16 cm) a M (17 cm). Součástí náramku je kulička o velikosti 4 mm z chirurgické oceli. Korálky z kamenů jsou navlečeny na vysoce kvalitním 1 mm tlustém elastickém lanku, které se nevytahává a má dlouhou životnost.  

Význam amuletu

Náramek na ruce je jeden z nejsilnějších amuletů. Proč to tak je?Při nošení na zápěstí si ho často všímáte v průběhu celého dne - náramek se vám neustále připomíná. Pokud do amuletu vložíte záměr, nějakou svoji prosbu nebo touhu, náramek bude mít díky vaší pozornosti obrovskou sílu.

Čaroit je jeden z nejsilnějších kamenů, spoustu lidí není schopna ho na sobě nosit více než pár dnů. Transformace, které čaroit přináší, jsou často silné a mohou být jak pozitivní, tak i negativní. Někdy změna bolí, a čaroit vám pomůže jít do těch změn naplno.

Jak amulet používat

Důležitý je záměr, který do kamene (náramku) dáváte a je potřeba si jej neustále připomínat a opakovat. Můžete si z něj udělat mantru a opakovat ji klidně stokrát denně.

Každý den si udělejte chvilku pohody, vezměte si náramek do ruky, zavřete oči a představujte si situace, ve kterých máte svá přání už splněna. Kde se necházíte, v jakém prostředí? S kým tam jste? Nechte se unášet představou, že vaše přání jsou již splněna a uvidíte, že se začnou dít zázraky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: