7 duchovní zákonů a proč se o ně zajímat

7 duchovních zákonů

 

Duchovní zákony jsou zákony - energie, které vládnou lidstvu již od jeho počátku. Jsou to zákony, které udržují naše spojení s Bohem (vesmírem, absolutnem, nebo jakkoliv jinak to chcete nazývat) a představují základní fungování principů v našem světě. Jejich nedodržení a odvrácení se od nich může zapříčinit třeba to, že se lidstvo dostane krůček od zmáčknutí knoflíku ke zničení celé populace. A to nikdo z nás nechce. :)

Duchovních zákonů existuje velké množství, ale dnes bych vám chtěla napsat o hlavních, z mého úhlu pohledu nejdůležitějších 7mi z nich.

1. Zákon Jednoho

Všechno je jedno. Tento zákon prohlašuje, že neexistuje zádná oddělenost od Boha. Říká, že jsme všichni součástí celku a naše činy ovlivnují každé stvoření v celém vesmíru.

2. Zákon Karmy

Tento zákon prohlašuje, že jsou všechny slova, činy a myšlenky energie, která se nám vrací v přesně takové míře, v jaké jsme ji vyslali. Platí “co zaseješ, to sklidíš”.

3. Zákon Zhmotnění

Stejné přitahuje stejné - naše myšlenky, slova a činy k sobě přitahují stejné energie a mohou nám tak do života přinášet hmotné věci, lidi a zkušenosti. Tento zákon nám tedy sděluje, že my sami jsme mocnou silou, která tvoří celý náš život.

4. Zákon Milosti

Milost znamená bezpodmínečnou lásku, soucit a odpuštění. Moc milosti je natolik velká, že dokáže rozpustit karmu a hromadí požehnání. Mějme více milosti. 

5. Zákon Zodpovědnosti

Tento zákon nám sděluje, že když převezmeme zodpovědnost za své myšlnky, slova a činy, staneme se pány našeho života. Poté jsme schopni přiměřeně reagovat na vše, co zažíváme a tvořit si život tak, jak cítíme v srdci, že je to správné.

6. Zákon Bezpodmínečné lásky

Bezpodmínečná láska znamená doslova milovat bez podmínek - je stavem přijetí a nepřipoutanosti, který nevytváří žádná emoční (energetická) vlákna. Milovat tímto způsobem znamená osvobozovat sebe i druhé. 

7. Zákon Záměru

Ve chvíli, kdy získáme schopnost jasného myšlení, můžeme konat rozhodnutí. Do uvede do pohybu vesmírnou energii, která nám bude pomáhat a my můžeme postupovat ve velké síle vpřed. V případě, že máme čistý záměr, tak bez ohledu na výsledek nenabíráme žádnou karmu. 

 jajaja

Natálie, zakladatelka eshopu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení