Aktivace Božského potenciálu - seminář + pyramida Anděl strážný

Aktivace Božského potenciálu

 

Rok 2022 je plný turbulentních změn a celoplanetární transformace, a dává zabrat téměř každému z nás. Možná, že to ale jako lidstvo potřebujeme. Vnímám, že až příliš zaměřujeme svoji pozornost do hmoty a odkláníme se tak od naší vnitřní podstaty - lidství, sdílení, spolupráce, soucitu jeden k druhému a probuzení esence božství v každém z nás. Možná, že nás vše, co se děje, má přivést zpět do našeho nitra - srdce, a pomoci nám žít v souladu se svou duší, v našem plném Božském potenciálu. Mír totiž začíná u každého jednoho z nás.

 

Pojďme se na vše podívat z vyššího nadhledu a dovolit si život v radosti, lehkosti a lásce.

 

Přijďte si užít krásné společné chvíle sdílení na seminář Aktivace Božského potenciálu, kde vás provedu ceremonií se 100% rituálním kakaem a vzácným šamanským tabákem mapacho. Při společné meditaci pak aktivujeme vaši osobní orgonitovou pyramidu Anděl strážný, která obsahuje růženín, jež je kamenem srdce a bezpodmínečné lásky, a diamantový křišťál.

 

100% rituální kakao není pouze prostředkem pro potěchu našich chutí, ale obsahuje vysoký podíl antioxidantů, dodává tělu důležité minerály, jako je železo, zinek, měď, hořčík, vápník, draslík, je bohaté na zdravé tuky, podporuje koncentraci a kreativitu a působí jako přírodní antidepresivum. Může také pomoci zmírnit PMS a menstruační bolesti, stimulovat proudění krve a harmonizovat náš oběhový systém. 

 

Mapacho je posvátná rostlina, jež je považována za jednoho z největších rostlinných učitelů. Po celé Jižní Americe patří k jedné z nejposvátnějších léčivých a ceremoniálních rostlin. Je vyráběn tradičním způsobem a celý proces, související s jeho zpracováním, je považován za hluboce posvátný. Mapacho otevírá brány pro léčení, proudění energie a přináší okamžité zklidnění. Pomáhá též s uzemněním, očištěním na psychické, emoční, duchovní i fyzické úrovni. Pomáhá nám také s napojením na svůj střed, své srdce, vědomí Já jsem a prostoupení klidu do našeho bytí. Často je nám také průvodcem při čištění těžké a husté energie z energetického pole či negativních a cyklických myšlenkových vzorců a emocí. 

 

Součástí semináře Aktivace Božského potenciálu, bude také meditace, při které se napojíme, skrze své tělo, k naší vnitřní božské esenci. V ceně semináře je zahrnuta orgonitová pyramida Anděl strážný v hodnotě 699,- s růženínem a třpytivým diamantovým křišťálem, kterou zde aktivujeme a seznámíme se se základními informacemi o našich strážných andílcích.

 

Kapacita semináře je omezená, abych se mohla každému z vás plně věnovat. S registrací tak příliš dlouho neváhejte. :)Volné termíny: 

1.5.2022

15.5.2022

 

Cena za seminář je 1.490,-

 

Místo konání: Boršov 11, Praha 1

 

Pro více informací a registraci volejte na tel. číslo: 776 041 740

Budu se těšit na společné chvíle strávené s vámi, Natálie 

 

DSC00568 kopie

100% ceremoniální kakao s drcenými okvětními lístky růží na podporu otevření a uzdravení srdce

  

andelstrazny

Pyramidy Anděl strážný s růženínem a diamantovým křišťálem