Amulet pro rok 2022 jako DÁREK <3

Čínský horoskop 2021: rok Kovového Buvola

Rok 2021 byl podle čínského horoskopu rokem kovové Krysy a krysa nás také pěkně potrápila. Zažili jsme jeden z nejtěžší roků, zejména kvůli covidu. Rok 2021 bude ve znamení kovového Buvola a čeká nás lepší rok. Tento rok začíná 12. února.

 

Rok 2021: ve znamení tvrdé dřiny

Rok kovového buvola nám slibuje lepší rok a výsledky naší práce - rozhodně nám ale neslibuje, že to bude lehký rok a že výsledky se dostaví jen tak. V roce 2020 započaly změny a je potřeba ve změnách a v práci pokračovat. V tomto roce tak nepočítejte s tím, že si oddychnete.

Na co se zaměřit

Čínský horoskop říká, že rok 2021 přinese výsledky, které se projeví ve všech oblastech, na kterých budeme pracovat a kam budeme směřovat naši pozornost. Ať už se jedná o vztahy, peníze nebo zdraví, záleží jen na vás, jak dobře tyto oblasti pro vás dopadnou.

Objednejte si sošku kovového buvola, dejte si ho doma na váš oltářek nebo třeba v práci na pracovní stůl. Buvol vám bude připomínat poselství roku 2021: je potřeba tvrdě pracovat a těšit se na výsledky, které se zcela určitě dostaví.

buvol-44-mm

Můžete mít vše, co chcete

Rok buvola slibuje, že můžete dostat vše, co chcete - to platí pro celý život, ale v tento rok si to můžeme o to více připomínat.

Chcete být zdraví? Omezte stres, jezte zdravě, pravidelně se pohybujte a cvičte.

Chcete lepší vztahy? Zaměřte se více na ostatní a na dávání lásky lidem kolem sebe. Jedině tak se vám začne vracet.

Chcete více peněz? Představte si váš ideální cíl. To může být kariérní postup, rozjetý nový byznys nebo určitá částka na účtě. Držte se této představy celý rok, vložte jí i do sošky buvola, kterou budete mít často na očích, a výsledky se dostaví. 

cinsky-horoskop

buvol-19-cm_1

Které drahé kameny zvolit pro rok 2021?

Stejně jako je každý člověk jedinečný a unikátní, to stejné platí i pro drahé kameny. Pokud tedy přemýšlíte o osobním amuletu pro rok 2021, doporučujeme zvolit orgonitovou pyramidu na míru - zářič s drahými kameny a posvátným symbolem přímo pro vás.

Jedna z nejoblíbenějších orgonitových pyramid v roce 202 byla například tato, pojmenovali jsme jí Pyramida Hojnosti a obsahuje vzácný kámen čaroit.

225_pyramida-hojnost

Chcete vytvořit pyramidu na míru pro rok 2021? Napište mi na natalie@amulets.cz. Pomocí e-mailu nebo telefonu si od vás zjistím potřebné informace a pyramidu vám zašlu domů přes Zásilkovnu. Výška amuletu je 6 cm, 7 cm nebo 15 cm a cena se odvíjí od velikosti a použitého materiálu.

 

Přeji vám krásný a úspěšný rok 2021!

Natálie