Nový svět - CO BUDE DÁL?

Rok 2020 byl ve znamení jedné velké globální transformace - staré struktury společnosti se rozpadají a je dobré si uvědomit a přijmout, že již nic nebude jako dřív.

Díky situaci, která nás potkala, jsme nuceni nahlédnout hlouběji do sebe a nutí nás zpracovat nejhlubší témata, včetně strachů a především jednoho z nejhlubších - strachu ze smrti, ale i strachu z nejistoty a nutí nás k odevzdání a přijímání rychlých změn a integraci naší vlastní i vnější temnoty a nezpracovaných témat, které jsou v nás dlouhou dobu hluboko uloženy.

Jak toto vše bude pokračovat dál?

Můj názor je, že máme na výběr ze dvou možností. První je, že učení, které nám tato doba dala budeme přehlížet a půjdeme hlouběji v sebelítosti a roli oběti k depresím. Druhá, že převezmeme plnou odpovědnost za svůj život a uvědomíme si příčiny našich aktuálních problémů ve hmotné i duševní rovině a následně je začneme zpracovávat - pro mnohé z nás tato situace opravdu není jednoduchá, ale je třeba přijmout současnost a zaměřit se na budoucnost, která je věcí volby.

Jak je to z globálního hlediska?

V případě, že větší část populace převezme odpovědnost za svůj život a začne být jeho vědomým tvůrcem, čeká nás to, na co mnozí z nás čekali řadu let - globální probuzení.

Co je to probuzení? Lidstvo provází od nepaměti základní lidské hodnoty, které jsme díky čím dál většímu nadbytku všeho začali ztrácet, na základě čehož jsme si přestali vážit nejen hmotných věcí, ale i základních lidských hodnot, jako je třeba svoboda a co nejhorší - našeho domova - planety Země.

Děkujme za celý minulý rok, protože díky němu máme jedinečnou možnost jít hlouběji do své podstaty bytí a přehodnotit nejen naše vnitřní nastavení, témata i strachy ale zároveň se podívat na fungování společnosti globálněji a tyto skutečnosti přehodnotit a následně je krůček po krůčku začít přenastavovat. Každá transformace bolí, ale výsledek za to stojí.

Nejdůležitější roli v této chvíli hraje dle mého vize a víra. Najděme si cokoliv, co nás ve vizi a víře bude podporovat. Skvělým pomocníkem je váš oblíbený amulet.

Vlajkovou lodí Amulets jsou orgonitové pyramidy na míru, které tvořím s láskou z nejkvalitnějších materiálů (BIO pryskyřice), drahých kamenů, posvátných symbolů v jasně definovaném předem určeném pořadí po vrstvách tak, aby nebyly pouze jen krásný doplněk vašeho interiéru či oblíbený amulet do kabelky, ale slouží i jako takový "transformátor" energie vašeho okolí. Jednou z možností je i sestavení pyramidy na míru přesně dle vašich konkrétních potřeb. 

Pokud vás článek zaujal, budeme moc rádi za sdílení. V našem odběrném místě v centru Prahy na vás čeká čínská mince hojnosti a štěstí pro rok 2021 ZDARMA. Stačí napsat na email verim@amulets tři věci, které vás z článku nejvíce zaujaly, a domluvíme se termín odběru. Pojďme se spojit. Lásku a celistvost nic nezlomí. Těším se, na viděnou a s láskou, 

Vaše Natálie 

DSC08548 (1)