Orgonit, orgonitová pyramida - co to je a k čemu nám slouží?

Orgonit 

Orgonit a orgonitové pyramidy se stávají novodobým trendem a to především díky jeho rozsáhlým vlastnostem. Je to transformátor energie, který dokáže při správném sestavení přeměnit negativní energii na pozitivní, také neutralizovat negativní působení elektromagnetického záření vysílačů a veškeré elektroniky, eliminuje působení geopatogeních zón na nejnižší možnou hranici a harmonizuje tak prostředí, ve kterém se nachází. Generuje univerzální životní energii pojmenovanou orgon, známou též jako čchi, prána nebo životní síla. Jednou z nejsilnějších forem orgonitu je orgonitová pyramida a to především kvůli jejímu tvaru, díky kterému orgonit nabývá ještě větší sílu. Dle velikosti pyramid je určen dosah jejich působení. V nabídce Amulets naleznete velikost 4 cm, která má dosah 3-5 metrů, 6 cm dosah 5-7 metrů a 15cm, která má dosah až cca 20 metrů.

 

Historie orgonitu

S tímto vynálezem přišel v 50. letech  psychoanalytik Wilhelm Reich, který spolupracoval například i s tehdejším nejznámějším průkopníkem své doby - Sigmundem FreudemV létě 1939 publikoval Wilhelm Reich krátké sdělení o třech pokusech s gumou na statickém elektroskopu. V nich popisoval své zjištění, že guma a bavlna vystavené bionové kultuře získané z mořského písku vyvolávají silné výchylky na ukazateli statického elektroskopu. Obdobný efekt u těchto látek způsobil i kontakt s neporušeným lidským tělem, především v oblasti břicha a genitálu - na 15 – 20 minut způsobovaly výkyvy na elektroskopu.

Písek, z něhož byly skrze žíhání a hydrataci biony vyvinuty, není nic jiného než silicifikovaná sluneční energie. Nabízelo se (po předchozím ověření jejich indiference elektroskopem) gumu a bavlnu exponovat přímému slunečnímu světlu a ukázalo se, že slunce vydává energii, která obě tyto látky podráždí stejným způsobem jako bionové kultury písku a lidského těla. Tato energie schopná nabíjet organickou hmotu byla jejím objevitelem pojmenována jako ORGON. Orgonová energie je termicky i elektroskopicky zaznamenatelná v půdě, atmosféře a v rostlinách i živočišných organismech. Orgonická energie je schopna nabíjet i nevodivý organický materiál - na rozdíl od statické energie a elektřiny. Další pokusy objevitele orgonové energie jej postupně dovedly až k podobě orgonitové pyramidy jakou známe dnes. 

 

Jak lze jednoduše vysvětlit fungování orgonitových pyramid?

Tvar pyramidy je sám o sobě "nosič" energie - energie stéká po horní špičce a usazuje se v dolní části pyramidy. Přidáním spravného materiálu ve správné posloupnosti a za správných podmínek (včetně psychického rozpoložení osoby, která pyramidy vyrábí a místa, kde se vyrábí) dokážeme z pyramid vytvořit transformátor energie. Díky kovovým šponám se energie roztříští a skrz kříšťál a drahé kameny transformuje a zesílí. Do orgonitových pyramid dáváme různé druhy kamenů, díky kterým mají i svůj konkrétní účel. V Amulets Natálie vyrábí orgonitové pyramidy v den, který si nechává sama pro sebe, jen se ladí a medituje. Všechny hotové pyramidy poté 24h odpočívají u posvátného, zasvěceného domácího menhiru z mandal drahých kamenů v historické budově v centru Prahy, díky kterému se jejich účinky a vibrace ještě zvyšují. Hodí se tak díky jejich síle také jako „nabíječka“ léčivých kamenů a šperků. Orgonitové pyramidy působí nepřetržitě, každou chvíli pracují na zlepšení a vyčištění energií kolem sebe, ať už tuto energii cítíte a nebo ne. Díky pročištění prostoru pak dále energie působí na vše, co se v něm nalézá, od věcí, květin po domácí mazlíčky i lidi. Chcete-li mít domácnost co nejvíce prostoupenou orgonitovou energií, je vhodné umístit jednu pyramidu do každého rohu místnosti. 

 

Jak si správně vybrat orgonitovou pyramidu? 

Orgonitovou pyramidu si můžete vybrat dle jejího účelu či kamene, který obsahuje, ale hlavně by vás měla přitáhnout intuitivně, kdy pocítíte při pohledu na tu„svou“ příliv velké radosti. Citlivější jedinci mohou cítit mravenčení po těle, pocity probíjení energie skrz tělo či nával chladu nebo tepla. Vybrat tu svou si můžete v kategorii orgonitových pyramid.

 

Orgonitové pyramidy na míru

Protože každý z nás je jiný a jedinečný, tvoříme pro váš i orgonitové pyramidy na míru. Při vzájemné spolupráci tak sestavíme ideální pyramidu dle vašeho konkrétního přání na míru vaší osobnosti, včetně vizuální podoby tak, aby pyramida sloužila nejen k pročištění energií ve vaší domácnosti a ke konkrétnímu účelu, ale také vám sloužila jako designový doplněk do vaší domácnosti a dělala tak celé dny radost. 

 unnamed (4)