Váš anděl strážný & jak se s ním propojit

Váš anděl strážný

Vzpomínáte na ty případy, kdy až zázrakem při vážné autonehodě, či jakékoliv nehodě ohrožující život, daný člověk přežil, nebo dokonce vyvázl úplně bez následků? V mnohých případech za to může náš anděl strážný. Zem je z kosmického pohledu pokládána jako jedno z nejvýznamnějších učících středisek pro naši duši. My, jako duše, jež jsme sem na Zem sestoupili, abychom se mohli učit lekce, které si naše duše přeje naučit a očistit se, se vtělujeme (inkarnujeme) s již připraveným, námi vybraným plánem pro náš život. V mnohých případech, kdy se naše duše rozhodla účastnit pobytu na zemi, se jedná o karmické lekce spojené s minulými životy, jež si naše duše přeje pročistit. Náš anděl strážný, společně s ostatními anděly, archanděly a světelnými bytostmi, je s námi již od našeho narození, ve většině případů již bděl nad miminkem i v průběhu těhotenství. Přebírá o nás péči, díky které nám pomáhá z vesmírných rovin směřovat náš život k potenciálu naší duše, udržuje Boží plán, předává naše modlitby Bohu, utěšuje nás, když jsme smutní a zajišťuje, abychom se setkali se správnými lidmi ve správný čas a pravděpodobně vás dovedl i k přečtení tohoto článku. Každá duše, jež se inkarnovala na Zemi, si předem vybírá svůj plán života, obtížnost, matku a otce a dokonce i rodinu, do které se inkarnuje. To proto, aby se skrze všechny tyto konstelace mohla dostat k plánu své duše a jeho následnému vykonávání. 


Náš anděl strážný, jež je s námi po celý život a je nám přidělen pro každý život v závislosti na našem stupni duchovního rozvoje, duchovně roste tak, jak rosteme my, bdí nad námi a ochraňuje nás před újmou či zraněním a pokud ještě nenadešel čas k odchodu z tohoto světa, může nás zachránit před předčasnou smrtí.

 

Musím ho požádat o pomoc?

Ano. Lidem na Zemi byla dána moc svobodné vůle, zatímco andělé a vyšší bytosti světla ji nemají. Proto nám anděl strážný nemůže pomoci, pokud ho o to nepožádáme. Může nám našeptávat a doufat, že uposlechneme jeho rady, ale nemůže zasáhnout a pomoci nám bez našeho svolení. 

 

Jak nám může náš anděl strážný pomoci? 

Pokud ho požádáme o pomoc a propojíme se s ním (z tohoto důvodu byly vytvořeny orgonitové pyramidy → Anděl strážný), může se s námi setkat ve snech a nabídnou radu či vedení, neboť v této době uslyšíme jeho radu snáze, než v bdělém stavu. Pravděpodobně si na toto setkání nevzpomeneme, ale jeho poselství zaznamenáme. Pokud jsme otevřeni a připraveni, může nám poskytnout duchovní léčení a nebo nás nasměrovat k pro nás nejvhodnějšímu léčiteli. Náš anděl strážný nám neustále přináší útěchu, zahrnuje nás láskou a posílá nám znamení ve formě padajících peříček, duhy, mraků na obloze ve tvaru anděla a podobně.

 

Jak se napojit na vašeho anděla strážného

 Pohodlně se usaďte do lotosového sedu, nebo si lehněte na místo, kde vás nebude nikdo rušit. Pusťte si příjemnou, uklidňující nebo meditační hudbu a zavřete oči. Uchopte svou oblíbenou pyramidu do obou dlaní, pokud ležíte, můžete ji přiložit na střed hrudi. Uvolněte se a zhluboka dýchejte. Představte si, jak kolem vašeho těla vzniká energetický tmavo-modrý ochranný plášť archanděla Michaela. S každým následným nádechem si pak představujte, jak vám skrze hrot pyramidy proudí do těla bílo-zlaté třpytivé světlo a opakujte v duchu, nebo i nahlas slovo “láska”, a s výdechem slovo “mír”, a představujte si, jak se toto světlo rozprostírá po celém vašem těle. Poproste v duchu svého anděla strážného, aby vás ochraňoval a pomohl vás nasměrovat k Božímu plánu vaší duše. Zakončete vaši meditaci slovy “a tak se staň” a poděkujte. Toto cvičení můžete opakovat každý den a pozorovat, jaké výsledky to má na váš každodenní život. 

 

Orgonitové pyramidy Anděl strážný

Orgonitové pyramidy jsou světelnými zářiči, které pomáhají transformovat negativní energie na pozitivní a jejich mystický tvar, jež umožňuje lepší tok energií (od špice přes hrany a střed směrem dolů a zpět) nám pomáhá v meditacích při napojení na kosmické proudy energie. Všechny pyramidy vyrábím s láskou ve vysokovibračním prostoru a ateliéru v centru Prahy a s pyramidou vám dorazí také osobní andělský vzkaz. Použité drahé kameny před zalitím pečlivě očišťuji v solné lázni a pyramidy před odesláním taktéž -  aby k vám dorazil čistý, světelný vysokovibrační zářič. Orgonitové pyramidy Anděl strážný vyrábím v napojení na andělské a archandělské říše a jejich cílem je pomoci nám ve spojení s naším osobním andělem strážným. Jejich sílu můžete nacítit i z pouhých fotek. <3 

 Využijte slevu 11% na všechny pyramidy “Anděl strážný” s kódem “andelstrazny11”. Celou nabídku naleznete zde.

Nabídku pyramid pro konkrétní účel, který nyní řešíte ve vašem životě naleznete zde. 

 

jajaja

 Natálie, zakladatelka eshopu

 

andelstrazny

Náhodná 4 cm pyramida anděl strážný s diamantovým křišťálem a růženínem

 

andel6cm

6 cm pyramidy Anděl strážný - každý kus originál

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení