Váš anděl strážný & jak se s ním propojit

Váš anděl strážný

Vzpomínáte na ty případy, kdy až zázrakem při vážné autonehodě, či jakékoliv nehodě ohrožující život, daný člověk přežil, nebo dokonce vyvázl úplně bez následků? V mnohých případech za to může náš anděl strážný. Zem je z kosmického pohledu pokládána jako jedno z nejvýznamnějších učících středisek pro naši duši. My, jako duše, jež jsme sem na Zem sestoupili, abychom se mohli učit lekce, které si naše duše přeje naučit a očistit se, se vtělujeme (inkarnujeme) s již připraveným, námi vybraným plánem pro náš život. V mnohých případech, kdy se naše duše rozhodla účastnit pobytu na zemi, se jedná o karmické lekce spojené s minulými životy, jež si naše duše přeje pročistit. Náš anděl strážný, společně s ostatními anděly, archanděly a světelnými bytostmi, je s námi již od našeho narození, ve většině případů již bděl nad miminkem i v průběhu těhotenství. Přebírá o nás péči, díky které nám pomáhá z vesmírných rovin směřovat náš život k potenciálu naší duše, udržuje Boží plán, předává naše modlitby Bohu, utěšuje nás, když jsme smutní a zajišťuje, abychom se setkali se správnými lidmi ve správný čas a pravděpodobně vás dovedl i k přečtení tohoto článku. Každá duše, jež se inkarnovala na Zemi, si předem vybírá svůj plán života, obtížnost, matku a otce a dokonce i rodinu, do které se inkarnuje. To proto, aby se skrze všechny tyto konstelace mohla dostat k plánu své duše a jeho následnému vykonávání. 


Náš anděl strážný, jež je s námi po celý život a je nám přidělen pro každý život v závislosti na našem stupni duchovního rozvoje, duchovně roste tak, jak rosteme my, bdí nad námi a ochraňuje nás před újmou či zraněním a pokud ještě nenadešel čas k odchodu z tohoto světa, může nás zachránit před předčasnou smrtí.

 

Musím ho požádat o pomoc?

Ano. Lidem na Zemi byla dána moc svobodné vůle, zatímco andělé a vyšší bytosti světla ji nemají. Proto nám anděl strážný nemůže pomoci, pokud ho o to nepožádáme. Může nám našeptávat a doufat, že uposlechneme jeho rady, ale nemůže zasáhnout a pomoci nám bez našeho svolení. 

 

Jak nám může náš anděl strážný pomoci? 

Pokud ho požádáme o pomoc a propojíme se s ním (z tohoto důvodu byly vytvořeny orgonitové pyramidy → Anděl strážný), může se s námi setkat ve snech a nabídnou radu či vedení, neboť v této době uslyšíme jeho radu snáze, než v bdělém stavu. Pravděpodobně si na toto setkání nevzpomeneme, ale jeho poselství zaznamenáme. Pokud jsme otevřeni a připraveni, může nám poskytnout duchovní léčení a nebo nás nasměrovat k pro nás nejvhodnějšímu léčiteli. Náš anděl strážný nám neustále přináší útěchu, zahrnuje nás láskou a posílá nám znamení ve formě padajících peříček, duhy, mraků na obloze ve tvaru anděla a podobně.

 

Jak se napojit na vašeho anděla strážného

 Pohodlně se usaďte do lotosového sedu, nebo si lehněte na místo, kde vás nebude nikdo rušit. Pusťte si příjemnou, uklidňující nebo meditační hudbu a zavřete oči. Uchopte svou oblíbenou pyramidu do obou dlaní, pokud ležíte, můžete ji přiložit na střed hrudi. Uvolněte se a zhluboka dýchejte. Představte si, jak kolem vašeho těla vzniká energetický tmavo-modrý ochranný plášť archanděla Michaela. S každým následným nádechem si pak představujte, jak vám skrze hrot pyramidy proudí do těla bílo-zlaté třpytivé světlo a opakujte v duchu, nebo i nahlas slovo “láska”, a s výdechem slovo “mír”, a představujte si, jak se toto světlo rozprostírá po celém vašem těle. Poproste v duchu svého anděla strážného, aby vás ochraňoval a pomohl vás nasměrovat k Božímu plánu vaší duše. Zakončete vaši meditaci slovy “a tak se staň” a poděkujte. Toto cvičení můžete opakovat každý den a pozorovat, jaké výsledky to má na váš každodenní život. 

 

Orgonitové pyramidy Anděl strážný

Orgonitové pyramidy jsou světelnými zářiči, které pomáhají transformovat negativní energie na pozitivní a jejich mystický tvar, jež umožňuje lepší tok energií (od špice přes hrany a střed směrem dolů a zpět) nám pomáhá v meditacích při napojení na kosmické proudy energie. Všechny pyramidy vyrábím s láskou ve vysokovibračním prostoru a ateliéru v centru Prahy a s pyramidou vám dorazí také osobní andělský vzkaz. Použité drahé kameny před zalitím pečlivě očišťuji v solné lázni a pyramidy před odesláním taktéž -  aby k vám dorazil čistý, světelný vysokovibrační zářič. Orgonitové pyramidy Anděl strážný vyrábím v napojení na andělské a archandělské říše a jejich cílem je pomoci nám ve spojení s naším osobním andělem strážným. Jejich sílu můžete nacítit i z pouhých fotek. <3 

 Využijte slevu 11% na všechny pyramidy “Anděl strážný” s kódem “andelstrazny11”. Celou nabídku naleznete zde.

Nabídku pyramid pro konkrétní účel, který nyní řešíte ve vašem životě naleznete zde. 

 

jajaja

 Natálie, zakladatelka eshopu

 

andelstrazny

Náhodná 4 cm pyramida anděl strážný s diamantovým křišťálem a růženínem

 

andel6cm

6 cm pyramidy Anděl strážný - každý kus originál