Ochranný set amuletů

Dárek zdarma
1 790 Kč –30 %
PhotoRoom 20201127 134631
1 790 Kč –30 % 1 253 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.3.2021

Ochranný set amuletů, které vám budou sloužit pro vaši ochranu. Tento balíček obsahuje ručně broušenou lebku z křišťálu, dva turmalíny a saténový sáček, díky kterému si můžete brát amulety kamkoliv s sebou. Dva turmalíny jsou zde schválně - ať už si lebku položíte na svůj domácí oltář nebo kamkoliv jinam, turmalíny umístěte vedle ní, každý z jedné strany. Tím bude ochrana dokonalá, a amulety vám budou dobře sloužit. Lebka z křišťálu a turmalíny vás budou chránit proti negaci, temným bytostem i černé magii.

  • Velikost lebky: 5 cm
  • Velikost turmalínů: cca 5 cm (každý kousek je jedinečný)
  • Saténový sáček: 18x30 cm

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně broušené lebky

Kvalita a cena lebky se liší podle preciznosti zpracování. Tato lebka představuje nejvyšší preciznost, nejvyšší kvalitu a je ručně broušená.

Jak používat lebku

Pro mnoho lidí je lebka pouze symbolem smrti a spíše se jí děsí. Smrtelnost je ale dar, který nám byl dán, a je to podmínka znovuzrození, aby mohl vzniknout nový život. I kdybychom měli žít naplno a užívat si každou minutu života, smrtelnost bychom neměli ignorovat a měli bychom ji do života přijmout jako samozřejmou součást. Ve chvíli, kdy pomíjivost a smrt začne být součástí našeho přemýšlení a přístupu k životu, uleví se nám. Strach ze smrti je totiž největší ze všech strachů a pokud tento strach v klidu přijmeme, paradoxně odejde a my začneme žít naplno.

Lebka vám bude sloužit nejen jako připomínka koloběhu života, ale bude vám dodávat sílu a chránit vás. Vezměte si lebku do ruky, zavřete oči, sedněte si na židli nebo v meditační poloze, a zhluboka dýchejte. Představte si všechny generace, které za vámi stojí. Postupujte generaci za generací, do minulých staletí a možná i tisíciletí. Každá generace se něco naučila a předala další generaci to nejlepší. Jak se evolučně vyvíjela celá země, vyvíjeli si předkové z vašeho generačního stromu, a na konci tohoto obrovského stromu jste vy, dokonalý výsledek snažení statisíců lidí. Ti všichni stojí za vámi. Vnímejte jejich sílu, nechte si od nich radit, přijměte do života moudrost všech vašich předků. Všichni vaši předci jsou s vámi a budou vás chránit.

Jak používat turmalíny

Turmalíny by měly zaujímat místo z obou stran lebky. Pokud vás ale tento kámen přitahuje a rádi byste ho měli nablízku i přes den, vezměte si jeden kus turmalínu s sebou a vnímejte jeho sílu. Turmalín je považován za vysokofrekvenční kámen, který nám má pomáhat bránit se před negativními vlivy v našem okolí. Dokáže celkově posílit organismus a dobít tělo vitalitou. Pomáhá ukazovat směr a smysl života, a je ztělesněním jistoty a stability, kterou každý z nás potřebuje.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: