Z důvodu velkých změn na eshopu 50% sleva na 6 cm pyramidy <3

Orgonitová diamantová špice na míru

Výběr kamene Doprava zdarma
1 990 Kč
Skladem (>2 ks)
Můžeme doručit do:
1.2.2023

Nechte si vyrobit orgonitovou diamantovou špici na míru, přesně podle vašich přání a účelu, který aktuálně v životě řešíte. Natálie, zakladatelka eshopu a duchovní mentorka, vyrábí špice ve vysokovibračním prostoru v centru Prahy a před každou výrobou se energeticky ladí a medituje. Při telefonické konzultaci s vámi vybere konkrétní barvy, krystaly, celkový design špice a vloží do ní potřebné kódy, které budou v souladu s vaším záměrem. Natálie vám také doporučí, jak s diamantovou špicí pracovat, aby pro vás a vaši aktuální životní situaci měla co největší efekt. Tvar a výška diamantových špicí funguje jako velmi silný vodič energie. Tok energie je nasměrován přes její špici po hranách, a skrze prostředek, kde jsou drahé kameny, se vrací zpět. Jsou tak jedinečným zářičem, transformátorem energie a pomocníkem pro vaši meditaci. Součástí špice je saténový obal a andělská karta, se vzkazem právě pro vás.

 

  • ORIGINÁL - výroba trvá přibližně 7-14 dní
  • Výška: 11 cm
  • Kameny: růženín
  • Materiál: BIO pryskyřice, slídové pigmenty nejvyšší kvality
  • Saténový pytlík Amulets
  • logo Amulets na spodní straně 
  • Osobní andělský vzkaz nebo karta světla jako dárek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je tento amulet

Orgonitová pyramida by neměla chybět v žádné domácnosti, je vhodným centrálním zářičem na oltář a doporučujeme mít také jednu na pracovním stole. Je to zářič, který vám bude průvodcem při meditacích a ke kterému můžete směřovat vaši pozornost k naplnění vašich aktuálních životních cílů a potřeb.

Jak se špicí pracovat?

Každý den si udělejte čas sám/a na sebe alespoň na 10 minut někde, kde vás nebude nikdo rušit. Lehněte si, špici si přiložte na střed hrudi, zavřete oči, začněte zhluboka dýchat a představujte si, jak vám skrze hrot špice proudí bílo-zlaté světlo do vaší srdeční čakry. Vaše hruď se postupně s každým nádechem plní bílo-zlatou energií. S výdechem můžete propustit vše, co vás tíží, vše, co vaše srdce zatěžuje.

Doporučená meditační hudba.

Orgonitové pyramidy a špice jsou transformátory energie, které v okruhu několika metrů čistí prostředí od škodlivých vln, které vysílají mobilní telefony, wifi modemy a další elektro zařízení. Dosah špice závisí na její velikosti. 

Výroba pyramid a špicí

Pyramidy a špice vyrábí Natálie, zakladatelka eshopu, z BIO pryskyřice postupně, po jednotlivých vrstvách. Proto je potřeba dát každé z nich spoustu času, pozornosti, lásky a především energie. Výroba jedné pyramidy nebo špice většinou zabere až 7 dnů.  Každá pyramida  a špice je tak originálem s nezaměnitelnou energií a vibracemi.

 

 
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZV Avatar autora | 25.5.2022
Nádherná práce,jsem spokojená,mám více produktů.