Z důvodu velkých změn na eshopu 50% sleva na 6 cm pyramidy <3

Orgonitová diamantová špice Přijetí

Novinka Doprava zdarma
1 990 Kč
Pro velký zájem vyprodáno

NOVINKA - orgonitová diamantová špice ♥ Orgonitová špice je energetický zářič, který pomáhá pročišťovat patogenní zóny v okruhu několika metrů od svého umístění. Velmi efektivně transformuje negativní energie na ty pozitivní a skrze práci s ní můžeme naše tělo i duši ladit k harmonii. Je také skvělým pomocníkem jak si do života přitáhnout to, po čem toužíme

Tento jedinečný kus obsahuje růženíny, jež svými vibracemi působí na srdeční čakru a pomáhá nám tak rozvíjet v přijetí sebe sama a druhých bytostí takových, jaké jsou. V balíčku s každou špicí dostanete informační kartu s podrobným návodem, jak s ní pracovat a osobní andělský vzkaz nebo kartu světla, která vás podpoří v situaci, kterou právě řešíte a naladí vás na správnou vlnu. Více o orgonitových pyramidách a špicích si můžete přečíst zde.

 

  • ORIGINÁL - POUZE 1 KUS!
  • Výška: 11 cm
  • Kameny: růženín
  • Materiál: BIO pryskyřice, slídové pigmenty nejvyšší kvality
  • Saténový pytlík Amulets
  • logo Amulets na spodní straně pyramidy
  • Osobní andělský vzkaz nebo karta světla jako dárek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je tento amulet

Orgonitová pyramida by neměla chybět v žádné domácnosti, je vhodným centrálním zářičem na oltář a doporučujeme mít také jednu na pracovním stole. Je to zářič, který vám bude průvodcem při meditacích a ke kterému můžete směřovat vaši pozornost k naplnění vašich aktuálních životních cílů a potřeb.

Jak se špicí pracovat?

Každý den si udělejte čas sám/a na sebe alespoň na 10 minut někde, kde vás nebude nikdo rušit. Lehněte si, špici si přiložte na střed hrudi, zavřete oči, začněte zhluboka dýchat a představujte si, jak vám skrze hrot špice proudí bílo-zlaté světlo do vaší srdeční čakry. Vaše hruď se postupně s každým nádechem plní bílo-zlatou energií. S výdechem můžete propustit vše, co vás tíží, vše, co vaše srdce zatěžuje.

Doporučená meditační hudba.

Orgonitové pyramidy a špice jsou transformátory energie, které v okruhu několika metrů čistí prostředí od škodlivých vln, které vysílají mobilní telefony, wifi modemy a další elektro zařízení. Dosah špice závisí na její velikosti. 

Výroba pyramid a špicí

Pyramidy a špice vyrábí Natálie, zakladatelka eshopu, z BIO pryskyřice postupně, po jednotlivých vrstvách. Proto je potřeba dát každé z nich spoustu času, pozornosti, lásky a především energie. Výroba jedné pyramidy nebo špice většinou zabere až 7 dnů.  Každá pyramida  a špice je tak originálem s nezaměnitelnou energií a vibracemi.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: