Co jsou orgonitové pyramidy?

Orgonit 

Orgonit a orgonitové pyramidy se stávají novodobým trendem, a to především díky jejich rozsáhlém poli působnosti a účinků. Je to jakýsi transformátor energie, který dokáže, při správném sestavení, přeměnit negativní energii na pozitivní, a také neutralizovat negativní působení elektromagnetického záření vysílačů a veškeré elektroniky. Orgonit velmi dobře eliminuje působení geopatogeních zón na nejnižší možnou hranici a harmonizuje tak prostředí, ve kterém se nachází. Generuje univerzální životní energii pojmenovanou orgon, známou též jako čchi, prána nebo životní síla. Jednou z nejsilnějších forem orgonitu je orgonitová pyramida a to především kvůli jejímu tvaru, díky kterému orgonit násobí svoji sílu.  Dle velikosti pyramid je určen dosah jejich působení. V nabídce Amulets naleznete orgonitové pyramidy ve velikosti 4 cm, která má dosah 3-5 metrů, 6 cm s dosahem 5-7 metrů a 15cm, jejíž dosah je až cca 20 metrů.

 

Historie orgonitu

S objevením orgonitu přišel v 50. letech psychoanalytik Wilhelm Reich, který spolupracoval mimo jiné i s tehdejším nejznámějším průkopníkem své doby - Sigmundem FreudemV létě 1939 publikoval Wilhelm Reich krátké sdělení o třech pokusech s gumou na statickém elektroskopu. V nich popisoval své zjištění, že guma a bavlna vystavené bionové kultuře, získané z mořského písku, vyvolávají silné vychýlení na ukazateli statického elektroskopu. Obdobný efekt u těchto látek způsobil i kontakt s neporušeným lidským tělem, především v oblasti břicha a genitálií, kde na 15 – 20 minut způsobovaly výkyvy na elektroskopu.

Písek, z něhož byly skrze žíhání a hydrataci biony vyvinuty, není nic jiného než silicifikovaná sluneční energie. Nabízelo se (po předchozím ověření jejich indiference elektroskopem) gumu a bavlnu exponovat přímému slunečnímu světlu a ukázalo se, že slunce vydává energii, která obě tyto látky podráždí stejným způsobem jako bionové kultury písku a lidského těla. Tato energie schopná nabíjet organickou hmotu byla jejím objevitelem pojmenována jako ORGON. Orgonová energie je termicky i elektroskopicky zaznamenatelná v půdě, atmosféře a v rostlinách i živočišných organismech. Orgonická energie je schopna nabíjet i nevodivý organický materiál, na rozdíl od statické energie a elektřiny. Další pokusy objevitele orgonové energie jej postupně dovedly až k podobě orgonitové pyramidy, jakou známe dnes. 

 

Jak lze jednoduše vysvětlit fungování orgonitových pyramid?

Tvar pyramidy je sám o sobě "nosič" energie. Díky němu energie stéká od špičky pyramidy po hranách a usazuje se v dolní části pyramidy. Přidáním správného materiálu, ve správné posloupnosti a za správných podmínek (včetně psychického rozpoložení osoby, která pyramidy vyrábí a místa, kde se pyramida vyrábí) dokážeme z pyramidy vytvořit transformátor energie. Díky kovovým šponám se energie roztříští a skrze křišťál a drahé kameny transformuje a sílí.

Do orgonitových pyramid dáváme různé druhy kamenů, díky kterým mají i svůj konkrétní účel. V Amulets vyrábí Natálie orgonitové pyramidy v den, který si nechává pouze sama pro sebe. V tento den se jen ladí a medituje, aby pyramidy vznikaly v co nejčistší energii a vibracích. Všechny hotové pyramidy poté 24h odpočívají u posvátného, zasvěceného domácího menhiru z mandal drahých kamenů, v historické budově v centru Prahy, díky kterému se jejich účinky a vibrace ještě zvyšují. Hodí se tak, díky její síle, také jako „nabíječka“ léčivých kamenů a šperků. Orgonitová pyramida působí nepřetržitě. V každém okamžiku pracuje na zlepšení a vyčištění energií kolem sebe, ať už tuto energii cítíte nebo ne. Díky pročištění prostoru pak dále energie působí na vše, co se v něm nalézá, od věcí, květin až po domácí mazlíčky a lidi. Chcete-li mít domácnost co nejvíce prostoupenou orgonitovou energií, je vhodné umístit jednu pyramidu do každého rohu místnosti, ve které trávíte nejvíce času. 

 

Jak si správně vybrat orgonitovou pyramidu? 

Orgonitovou pyramidu si můžete vybrat dle jejího účelu či kamene, který obsahuje. Hlavně by vás však měla přitáhnout intuitivně, kdy pocítíte při pohledu na tu „svou“ pyramidu příliv velké radosti a energie. Citlivější jedinci mohou cítit mravenčení po těle, pocity probíjení energie skrze tělo či nával chladu nebo tepla. Vybrat tu svou si můžete zde.

 

Orgonitové pyramidy na míru

Protože každý z nás je jiný a jedinečný, tvoříme pro vás také orgonitové pyramidy na míru. Při vzájemné spolupráci tak sestavíme ideální pyramidu podle vašeho konkrétního přání, na míru vaší osobnosti a potřebám. Vizuální podoba pyramidy je pak upravována tak, aby pyramida sloužila nejen k pročištění energií ve vaší domácnosti a jejímu konkrétnímu účelu, ale aby rovněž sloužila jako designový doplněk do vaší domácnosti a dělala vám tak celé dny radost.