Orgonitová pyramida Duchovní transformace - jasnost [ORIGINÁL] 6 x 6 cm

Novinka
Značka: Amulets.cz
1 399 Kč 1 156 Kč bez DPH
Pro velký zájem vyprodáno

Vesmír ukrytý v pyramidě. Orgonitová pyramida je zářič, který pročišťuje patogenní zóny v okruhu několika metrů a pomůže vám dostat do vašeho života více hojnostiPyramida je vyrobena ručně v České republice z BIO pryskyřice a obsahuje broušenou kuličku z kříšťálu aqua aura a kámen čaroit. Jak s pyramidou Duchovní transformace pracovat se dočtete níže a více informací o orgonitových pyramidách naleznete zde.

  • Počet kusů k objednání: pouze 1
  • Kameny: čaroit, aqua aura křišťál
  • Materiál: BIO pryskyřice, měděné hoblinky
  • Velikost: 6 cm
  • Posvátný symbol: Metatronova krychle

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je tento amulet

Orgonitová pyramida by neměla chybět v žádné domácnosti a doporučujeme mít i jednu v práci na stole. Pomůže vám pročišťovat patogenní zóny a uvidíte, že její mystický tvar, který využívaly už starověké národy, vás bude neustále přitahovat a podporovat vaše spirituální vnímání.

Jak amulet používat?

Každý den si udělejte čas sám/a na sebe alespoň na 10 minut někde, kde vás nebude nikdo rušit. Lehněte si, pyramidu si přiložte na třetí oko - oblast nad kořenem nosu. Zavřete oči, začněte zhluboka dýchat a představujte si, jak vám skrze hrot pyramidy proudí modro-fialové světlo do třetího oka. Postupně se s každým nádechem plní modrou-fialovou energií a otevírá víc a víc. S výdechem můžete propustit vše, co vás tíží.

Doporučená hudba k meditaci zde.

Orgonitové pyramidy jsou považovány za transformátory energie, které mají v okruhu několika metrů čistit prostředí od škodlivých vln, které vysílají mobilní telefony, wifi modemy a další elektro vysílače. Dosah pyramidy závisí na její velikosti. Tato pyramida o velikosti 6 cm by měla mít dosah až 5 metrů. Pyramidu dostanete s posvátným symbolem dle vašeho výběru. Vyberte si takový symbol, který nejvíce přitahuje vaši pozornost a z kterého máte nejlepší pocit. 

Výroba pyramid

Pyramidy vyrábíme z pryskyřice postupně po vrstvách, a proto je potřeba dát každé spoustu času a pozornosti. Výroba jedné pyramidy většinou zabere až 5 dnů, a aby vznikla jedna dokonalá pyramida, předchází jí většinou několik neúspěšných pokusů. Každá pyramida je tak originál.

Doplňkové parametry

Kategorie: Orgonitové pyramidy
Druh kamene: Kámen Křišťál, čaroit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: