Orgonitová pyramida Harmonie [ORIGINÁL] 12,5 x 12,5 cm

5 399 Kč
Pro velký zájem vyprodáno

Vesmír ukrytý v pyramidě. Orgonitová pyramida je zářič, který pročišťuje patogenní zóny v okruhu několika metrů, transformuje negativní energie na pozitivní a skrze práci s ní ladíme naše tělo i duši k harmonii. Také nám pomůže přitáhnout do života to, po čem toužíme. Tato pyramida je sestavena pro všechny, kteří potřebují zklidnit svou mysl. Je v ní zalito několik veších kousků surového amazonitu, ve špičce (pyramidionu) je zapušten křišťál z Brazílie, jež končí ve středu zlaté hvězdy. Jedná se o velice silný zářič s dosahem cca 15 metrů. Je vyrobena ručně v České republice z BIO pryskyřice, Natálie se před každou tvorbou celý den "ladí" a medituje. Více o orgonitových pyramidách naleznete zde.

  • Počet kusů k objednání: pouze 1
  • Kameny: amazonit, křišťál
  • Materiál: BIO pryskyřice, měděné hoblinky
  • Velikost: 12,5 cm
  • Posvátný symbol: bez symbolu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je tento amulet

Orgonitová pyramida by neměla chybět v žádné domácnosti a doporučujeme mít i jednu v práci na stole. Tato je speciálně tvořena za cílem silné ochrany prostoru od negativních energií. 

Orgonitové pyramidy jsou transformátory energie, které mají v okruhu několika metrů čistit prostředí od škodlivých vln, které vysílají mobilní telefony, wifi modemy a další elektro vysílače. Dosah pyramidy závisí na její velikosti.

Pyramidy vyrábíme z pryskyřice postupně po vrstvách, a proto je třeba dát každé spoustu času, pozornosti a především energie. Výroba jedné pyramidy v této velikosti většinou zabere až 14 dnů. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: