Orgonitová pyramida Intuice [ORIGINÁL] 6 x 6 cm

1 399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
10.8.2021

Vesmír ukrytý v pyramidě ♥ Orgonitová pyramida přináší harmonii pro vaši duši v podobě světla a energie, díky nimž transformuje negativní energie na ty pozitivní. Skrze práci s ní ladíme naše tělo i duši k posílení intuiceuvědomění sebe sama. Zároveň vám pomůže přitáhnout do vašeho života to, po čem toužíte. Pyramida je vyrobena z BIO pryskyřice, ve vysokovibračním prostoru v samém srdci České republiky, kde vás rádi srdečně přivítáme. Obsahuje ametystkterý svými vibracemi podporuje určený záměr. Jak s pyramidou Intuice pracovat, se dozvíte v detailním popisu produktu. 

  • Počet kusů k objednání: pouze 1
  • Kameny: ametyst
  • Materiál: BIO pryskyřice
  • Velikost: 6 cm
  • Posvátný symbol: květ života v lotosu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je tento amulet

Orgonitová pyramida by neměla chybět v žádné domácnosti a doporučujeme mít také jednu na pracovním stole. Pomůže vám pročišťovat patogenní zóny a uvidíte, že její mystický tvar, který využívaly již starověké národy, vás bude neustále přitahovat a podporovat vaše spirituální vnímání.

Jak amulet používat?

Každý den si udělejte čas sám/a na sebe alespoň na 10 minut někde, kde vás nebude nikdo rušit. Lehněte si, pyramidu si přiložte na třetí oko - oblast nad kořenem nosu. Zavřete oči, začněte zhluboka dýchat a představujte si, jak vám skrze hrot pyramidy proudí modro-fialové světlo do třetího oka. Postupně se s každým nádechem plní modrou-fialovou energií a otevírá se víc a víc. Pozorujte obrazy, které se před vámi objevují a nechte je na sebe působit. S výdechem můžete propustit vše, co vás tíží.

Doporučená meditační hudba.

Orgonitové pyramidy jsou transformátory energie, které v okruhu několika metrů čistí prostředí od škodlivých vln, které vysílají mobilní telefony, wifi modemy a další elektro zařízení. Dosah pyramidy závisí na její velikosti. Tato pyramida o velikosti 6 cm má dosah až 7 metrů. Pyramidu dostanete s posvátným symbolem dle vašeho výběru. Vyberte si takový symbol, který nejvíce přitahuje vaši pozornost a z kterého máte nejlepší pocit. 

Výroba pyramid

Pyramidy vyrábíme z pryskyřice postupně po jednotlivých vrstvách, a proto je potřeba dát každé z nich spoustu času a pozornosti. Výroba jedné pyramidy většinou zabere až 5 dnů, a aby vznikla jedna dokonalá pyramida, předchází jí většinou několik neúspěšných pokusů. Každá pyramida je tak originálem s nezaměnitelnou energií a vibracemi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Orgonitové pyramidy
Druh kamene: Kámen Křišťál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: