Orgonitová pyramida Mír ve vztazích [ORIGINÁL] 6 x 6 cm

Novinka
Značka: Amulets.cz
1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Pro velký zájem vyprodáno

Vesmír ukrytý v pyramidě ♥ Orgonitová pyramida přináší harmonii pro vaši duši v podobě světla a energie, díky nimž transformuje negativní energie na energie pozitivní. Skrze práci s ní ladíme naše tělo i duši k souladu a porozumění. Zároveň vám slouží jako pomocník k přitáhnutí do vašeho života toho, po čem toužíte. Každá pyramida je originál a je vyrobena ručně z BIO pryskyřice, ve vysokovibračním prostoru v samém srdci České republiky zakladatelkou eshopu a je v ni zakódováno velké množství jemnohmotných informací. Tento unikátní kousek obsahuje aktivační placičku z angelitu s květem života, jež je - jak již název napovídá, považován za jeden z andělských kamenů a pomáhá nám do života přinést mír ve všech ohledech. Jak s pyramidou Mír ve vztazích pracovat se dozvíte v detailním popisu pyramidy, kde také naleznete více informací o celém procesu výroby.

  • Počet kusů k objednání: pouze 1
  • Kámen: Angelit
  • Materiál: BIO pryskyřice
  • Velikost: 6 cm
  • Posvátný symbol: Květ života
  • Logo Amulets na spodní straně
  • Saténový sáček Amulets

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis pyramidy

Orgonitové pyramidy jsou transformátory energie, které v okruhu několika metrů čistí prostředí od škodlivých vln, které vysílají mobilní telefony, wifi modemy a další elektro zařízení. Práce s pyramidou nám pomáhá přitáhnout do života vše, po čem toužíme a zároveň jsou krásným designovým doplňkem do všech prostor, ve kterých ji umístíme. Protože je jemná hmota velice citlivá, její účinky neurčuje pouze tvar a použitý materiál, včetně správné posloupnosti sestavení, ale také místo, kde se tvoří, jaká osoba a s jakou energií jí vyrábí. Celkový výsledek pak závisí rovněž na prostoru, kde se pyramida nachází před odesláním. Stejně, jako mezi dvěma (i více) lidmi probíhá výměna energií a díky tomu se tak s někým cítíme lépe (nabití energií) či hůře ("energetičtí upíři") i drahé kameny vibrují v určité frekvenci a pomáhají nám tak s určitým záměrem v jemnohmotném poli. Posvátné symboly pak nesou informace, které nás kódují na podvědomé úrovni stejně tak, jako má na naše podvědomí vliv každá z použitých barev.

Natálie má jemnohmotné cítění otevřené už od dětství a díky její "skromné náročnosti" se můžete spolehnout, že v Amulets dostanete vždy jen to nejlepší. Pyramidy vyrábí ve vysokovibračním prostoru ze 14. století v centru Prahy 1 hned vedle rotundy sv. Kříže - jež je považována jako samé srdce Prahy. V prostoru, kde se pyramidy vyrábí a odkud putují přímo k vám, je nespočet unikátních krystalů. Mnohé z nich jsou velice vzácné, sbírkové a jedny z nejsilnějších na světě. V prostoru se rovněž nachází domácí menhiry od špiček v tomto oboru, u kterých pyramidy odpočívají a nabíjejí se před odesláním. Výrobní prostor je několikrát denně duchovně čištěn posvátnými bylinami a meditacemi.

Dosah pyramidy je určen její velikostí. Tato pyramida o velikosti 6 cm má dosah až 5 - 6 metrů. Výroba pyramidy v této velikosti trvá až 7 dní a je vyrobena z nejkvalitnější BIO pryskyřice na trhu, kde přes 50% uhlíku pochází z biomasy. Vyrábí se postupně po jednotlivých vrstvách a je potřeba jim dát dostatek času, pozornosti a té nejčistší energie, aby mohly plně rozvinout svůj potenciál. Používané pigmenty jsou slídové minerální prášky, nejkvalitnější dostupné pigmenty na našem trhu. Většina z používaných krystalů, které zdobí pyramidy uvnitř, pochází ze vzácných nalezišť a běžně jsou jen velmi těžko sehnatelné. 

Jak s pyramidou pracovat?

Když vám pyramida dorazí, je dobré se na ní nejdříve "naladit". Posaďte se někde, kde vás nebude nikdo rušit, pyramidu si vezměte do ruky a vědomě vnímejte, jak se vaše energie propojuje s pyramidou. Propojení proběhne nejlépe, když jste uvolněni. Je tedy nejlepší toto cvičení aplikovat například po meditaci.

Každý den si udělejte čas sám/sama na sebe alespoň na 10 minut někde, kde vás nebude nikdo rušit. Sedněte si do lotosového sedu a pyramidu si vezměte do ruky. Zavřete oči, začněte zhluboka dýchat a představujte si, jak s každým nádechem proudí do hrotu pyramidy bílo - zlaté třpytivé, léčivé světlo. Tyto nádechy opakujte třikrát a poté si představujte, že s každým nádechem, světlo proudící do hrotu pyramidy plní postupně celé vaše tělo a s každým výdechem vaše tělo opouští vše, co vás tíží, a co vašemu tělu, mysli ani duši neslouží k nejvyšší vibraci lásky. Zároveň několikrát v duchu požádejte své strážce o pomoc s určeným záměrem (například: V lásce a pokoře vás žádám, moji drazí duchovní strážci, s uzdravením této situace. Pomozte mi prosím v mé finanční situaci. Svůj záměr opakujte, dokud není vaše tělo naplněné bílo-zlatým léčivým, třpytivým světlem, které září až 10cm kolem vašeho těla. 

Doporučenou hudbu k meditaci naleznete pod textem. 

Berte také na vědomí, že vše, co se nám v životě děje, je následek našeho myšlení a podvědomých programů, které se později promění v realitu ve hmotné úrovni. Každý nedostatek i situace, která nám v našem životě nevyhovuje tedy pramení z našeho vnitřního nastavení a každá nepříjemná situace se děje stále dokola, dokud nepochopíme, proč se děje a co máme v životě změnit. Pro uzdravení jakékoliv situace, či problému je tedy třeba nahlédnout hlouběji do nás samých, zvědomit si vše, co vede v našem životě k tomu, že situaci zažíváme, rozpustit tak bloky, jejichž kořeny mnohdy sahají až hluboko k programům, které jsme pochytili v dětství. Pyramida společně s praktikovanými meditacemi nám díky jejím vibracím sama o sobě slouží jako pomocník k ozdravení této situace a zároveň také jako zprostředkovatel našich duchovních pomocníků / strážců, kteří jsou po boku nás všech a čekají na naši prosbu o pomoc k uzdravení jakékoliv situace.

  

Doporučená hudba k meditaci s pyramidou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: