Od 17.3. dovolená - objednávky budou odeslány 27.3.2023 <3

Orgonitová pyramida na míru - ostatní velikosti

Doprava zdarma
Značka: Amulets.cz
3 999 Kč
Skladem (>2 ks)
Můžeme doručit do:
24.3.2023

Vesmír ukrytý v pyramidě ♥ Orgonitová pyramida je energetický zářič, který pomáhá pročišťovat patogenní zóny v okruhu několika metrů od svého umístění. Velmi efektivně transformuje negativní energie na ty pozitivní a skrze práci s ní můžeme naše tělo i duši ladit k harmonii. Je také skvělým pomocníkem jak si do života přitáhnout to, po čem toužíme.

Výroba 6 cm pyramidy trvá přibližně 1 týden a její cena se odvíjí od spotřebovaného materiálu, použitých kamenů a náročnosti díla. Natálie s vámi, při osobní konzultaci, vybere vhodné krystaly, barvu i symbol tak, aby pyramida splňovala vše, co si přejete. Ohledně sestavení vaší osobní pyramidy nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 776 041 740 nebo emailem na info@amulets.cz. Jak s pyramidou pracovat vám Natálie ráda sdělí osobně. Více o orgonitových pyramidách si můžete přečíst zde.

 

  • Kameny: jakýkoli kámen z naší nabídky drahých kamenů
  • Materiál: BIO pryskyřice, měděné hoblinky
  • Velikost: Ostatní velikosti - dle výběru

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je tento amulet

Orgonitová pyramida by neměla chybět v žádné domácnosti a doporučujeme mít i jednu v práci na stole. Pomůže vám pročišťovat patogenní zóny a uvidíte, že její mystický tvar, který využívaly už starověké národy, vás bude neustále přitahovat a podporovat vaše spirituální vnímání.

Orgonitové pyramidy jsou transformátory energie, které mají v okruhu několika metrů čistit prostředí od škodlivých vln, které vysílají mobilní telefony, wifi modemy a další elektro vysílače. Dosah pyramidy závisí na její velikosti. Tato pyramida o velikosti 6 cm má dosah až 5 metrů

Výroba pyramid

Pyramidy vyrábíme z pryskyřice postupně po vrstvách, a proto je potřeba dát každé spoustu času a pozornosti. Výroba jedné pyramidy většinou zabere až 5 dnů, a aby vznikla jedna dokonalá pyramida, předchází jí většinou několik neúspěšných pokusů. Každá pyramida je tak originál.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VJ Avatar autora | 25.1.2022
Něco naprosto překrásného a jedinečného.Veliké díky za Pyramidu na míru.Opět prostě velký zázrak z rukou Natalie.Děkuji.