Orgonitová pyramida Ochrana 6 x 6 cm

1 399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
10.8.2021

Vesmír ukrytý v pyramidě ♥ Orgonitová pyramida přináší harmonii pro vaši duši v podobě světla a energie, díky nimž transformuje negativní energie na ty pozitivní. Skrze práci s ní ladíme naše tělo i duši k souladu a vnitřnímu pocitu bezpečí. Zároveň vám pomůže přitáhnout do vašeho života to, po čem toužíte. Pyramida je vyrobena z BIO pryskyřice, ve vysokovibračním prostoru v samém srdci České republiky, kde vás rádi srdečně přivítáme. Pyramida obsahuje černý turmalín, který svými vibracemi podporuje určený záměr. Jak s pyramidou Ochrana, se dozvíte v detailním popisu produktu. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je tento amulet

Orgonitová pyramida by neměla chybět v žádné domácnosti a doporučujeme mít také jednu na pracovním stole. Pomůže vám pročišťovat patogenní zóny a uvidíte, že její mystický tvar, který využívaly již starověké národy, vás bude neustále přitahovat a podporovat vaše spirituální vnímání.

Černý turmalín (skoryl) je nejsilnějším ochranným kamenem. Součástí naší pyramidy Strážci domova je výjimečný sběratelský kousek černého turmalínu z naleziště v České republice, který se vyznačuje velmi silnou energií. Ve spojení s křišťálem tvoří silné partnerství, které vám pomůže při duchovní práci a napojení na vaše vědomí.

Jak amulet používat?

Každý den si sedněte nebo lehněte na 10 minut někam, kde budete sami a nikdo vás nebude rušit. Můžete sedět v meditačním lotosovém sedu nebo si prostě sedněte tak, jak vám bude pohodlné. Pyramidu si přiložte na střed hrudi - srdeční čakru. Zavřete oči, začněte zhluboka dýchat a představujte si, jak vám skrz hrot pyramidy do daného místa proudí léčivá, zlato-bílá energie. Místo se postupně plní léčivou energií, s každým nádechem víc a víc a s výdechem můžete vypustit vše, co vaše tělo již nepotřebuje. Léčivá energie postupně plní celé vaše hmotné tělo a kolem něj se tvoří ochranné vajíčko zlato-bílé barvy, které odrazí všechny negativní energie, se kterými se setkáte. 

Doporučená meditační hudba.

Orgonitové pyramidy jsou transformátory energie, které v okruhu několika metrů čistí prostředí od škodlivých vln, které vysílají mobilní telefony, wifi modemy a další elektro zařízení. Dosah pyramidy závisí na její velikosti. Tato pyramida o velikosti 6 cm má dosah až 7 metrů. Pyramidu dostanete s posvátným symbolem dle vašeho výběru. Vyberte si takový symbol, který nejvíce přitahuje vaši pozornost a z kterého máte nejlepší pocit. 

Výroba pyramid

Pyramidy vyrábíme z pryskyřice postupně po jednotlivých vrstvách, a proto je potřeba dát každé z nich spoustu času a pozornosti. Výroba jedné pyramidy většinou zabere až 5 dnů, a aby vznikla jedna dokonalá pyramida, předchází jí většinou několik neúspěšných pokusů. Každá pyramida je tak originálem s nezaměnitelnou energií a vibracemi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Orgonitové pyramidy
Druh kamene: Kámen Křišťál, Kámen Turmalín

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: