Orgonitová pyramida Sebeláska [ORIGINÁL] 15 x 15 cm

Novinka Doprava zdarma
9 990 Kč 8 256 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.9.2021

Vesmír ukrytý v pyramidě. Orgonitová pyramida je zářič, který pročišťuje patogenní zóny v okruhu několika metrů a pomůže vám dostat do vašeho života více hojnostiPyramida je vyrobena ručně v České republice z BIO pryskyřice, Natálie se před každou tvorbou celý den ladí a medituje.  Tento unikátní kousek je stvořen za cílem podpory přijetí sebe sama takovou, jaká jsem. Obsahuje tak dva růženíny, pravou ŽIVOU orchidej, spodní část je vysypána diamantovým křišťálem a ve hrotu (pyramidionu) je zasazen křišťál z Brazílie. Pro více fotek či video nás neváhejte kontaktovat.

  • Počet kusů k objednání: pouze 1
  • Kameny: růženín, křišťál, diamantový křišťál
  • Materiál: BIO pryskyřice, měděné hoblinky
  • Velikost: 15 cm
  • Posvátný symbol: bez symbolu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je tento amulet

Orgonitová pyramida by neměla chybět v žádné domácnosti a doporučujeme mít i jednu v práci na stole. Pomůže vám pročišťovat patogenní zóny a uvidíte, že její mystický tvar, který využívaly už starověké národy, vás bude neustále přitahovat a podporovat vaše spirituální vnímání.

Jak amulet používat?

Každý den si sedněte na 10 minut někam, kde budete sami a nikdo vás nebude rušit. Můžete sedět v meditačním lotosovém sedu nebo si prostě sedněte tak, jak vám bude pohodlné. Pyramidu si vezměte do ruky.Zavřete oči, začněte zhluboka dýchat a představujte si, jak je váš život naplněn přáním, které si přejete.

Orgonitové pyramidy jsou považovány za transformátory energie, které mají v okruhu několika metrů čistit prostředí od škodlivých vln, které vysílají mobilní telefony, wifi modemy a další elektro vysílače. Dosah pyramidy závisí na její velikosti. Tato pyramida o velikosti 6 cm by měla mít dosah až 5 metrů. Pyramidu dostanete s posvátným symbolem dle vašeho výběru. Vyberte si takový symbol, který nejvíce přitahuje vaši pozornost a z kterého máte nejlepší pocit. 

Výroba pyramid

Pyramidy vyrábíme z pryskyřice postupně po vrstvách, a proto je potřeba dát každé spoustu času a pozornosti. Výroba jedné pyramidy většinou zabere až 5 dnů, a aby vznikla jedna dokonalá pyramida, předchází jí většinou několik neúspěšných pokusů. Každá pyramida je tak originál.

Doplňkové parametry

Kategorie: Orgonitové pyramidy
Druh kamene: Kámen Křišťál, Kámen Chryzokol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: