Orgonitová pyramida Napojení na vesmír - 6. a 7. čakra [ORIGINÁL] 15 x 15 cm

Novinka Dárek zdarma
8 399 Kč
Pro velký zájem vyprodáno

Vesmír ukrytý v pyramidě. Orgonitová pyramida je zářič, který pročišťuje patogenní zóny v okruhu několika metrů, transformuje negativní energie na pozitivní a skrze práci s ní ladíme naše tělo i duši k harmonii. Také nám pomůže přitáhnout do života to, po čem toužíme. Tato pyramida je sestavena na podporu intuice a napojení na vesmír. Díky práci s ní si můžeme více otevřít 6 a 7 čakru - třetí oko a korunní čakru. Obsahuje velkou, 7-8cm kouli broušenou z obsidiánu, jež je jedním z nejsilnějších ochranných kamenů a pomůže při napojování s ochranou. Dále je do ni vsazeno několik křišťálů. Jedná se tak o velice silný zářič s dosahem cca 15 metrů. Je vyrobena ručně v České republice z BIO pryskyřice, Natálie se před každou tvorbou celý den "ladí" a medituje. Více o orgonitových pyramidách naleznete zde.

  • Počet kusů k objednání: pouze 1
  • Kameny: křišťál, obsidián
  • Materiál: BIO pryskyřice, měděné hoblinky
  • Velikost: 15 cm
  • Posvátný symbol: Óm - 6. čakra

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je tento amulet

Orgonitová pyramida by neměla chybět v žádné domácnosti a doporučujeme mít i jednu v práci na stole. Tato je speciálně tvořena za cílem silné ochrany prostoru od negativních energií. 

Orgonitové pyramidy jsou transformátory energie, které mají v okruhu několika metrů čistit prostředí od škodlivých vln, které vysílají mobilní telefony, wifi modemy a další elektro vysílače. Dosah pyramidy závisí na její velikosti.

Pyramidy vyrábíme z pryskyřice postupně po vrstvách, a proto je třeba dát každé spoustu času, pozornosti a především energie. Výroba jedné pyramidy v této velikosti většinou zabere až 14 dnů. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Orgonitové pyramidy
Druh kamene: Kámen Křišťál, Kámen Obsidián

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: