Orgonitová pyramida Gaia - NOVÁ ZEM [ORIGINÁL] 11,5 x 11,5 cm

Novinka Doprava zdarma
Značka: Amulets.cz
3 990 Kč 3 298 Kč bez DPH
Pro velký zájem vyprodáno

Gaia - matka ZEM ukrytá v pyramidě. Orgonitová pyramida je zářič, který pročišťuje patogenní zóny v okruhu několika metrů, transformuje negativní energie na pozitivní a skrze práci s ní ladíme naše tělo i duši k harmonii. Také nám pomůže přitáhnout do života to, po čem toužíme. V této pyramidě je ukryt černý turmalín - nejsilnější ochranný kámen, který je nalezen u nás v Čr - na Moravě. Dále jsou v jeji spodní části zapuštěny čtyři 3-4 cm křišťály z BrazílieJedná se tak o velice silný ochranný zářič s dosahem cca 14 metrů. Je tvořena se záměrem NOVÉ ZEMĚ - země, ve které je dostatečný počet "probuzených" lidí žijících v harmonii. Je vyrobena ručně v České republice z BIO pryskyřice, Natálie se před každou tvorbou celý den "ladí" a medituje. Více o orgonitových pyramidách naleznete zde.

  • Počet kusů k objednání: pouze 1
  • Kameny: křišťál, turmalín
  • Materiál: BIO pryskyřice, měděné hoblinky
  • Velikost: 11,5 cm
  • Posvátný symbol: Strom života

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je tento amulet

Orgonitová pyramida by neměla chybět v žádné domácnosti a doporučujeme mít i jednu v práci na stole. Tato je speciálně tvořena za cílem silné ochrany prostoru od negativních energií. 

Orgonitové pyramidy jsou transformátory energie, které mají v okruhu několika metrů čistit prostředí od škodlivých vln, které vysílají mobilní telefony, wifi modemy a další elektro vysílače. Dosah pyramidy závisí na její velikosti.

Pyramidy vyrábíme z pryskyřice postupně po vrstvách, a proto je třeba dát každé spoustu času, pozornosti a především energie. Výroba jedné pyramidy v této velikosti většinou zabere až 14 dnů. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Orgonitové pyramidy
Druh kamene: Kámen Křišťál, Kámen Turmalín

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: