Orgonitová pyramida Transformace - krišťál Kilimandžáro [ORIGINÁL] 15 x 15 cm

11 111 Kč
Pro velký zájem vyprodáno

Vesmír ukrytý v pyramidě. Orgonitová pyramida je zářič, který pročišťuje patogenní zóny v okruhu několika metrů a pomůže vám dostat do vašeho života více hojnostiPyramida je vyrobena ručně v České republice z BIO pryskyřice, Natálie se před každou tvorbou celý den ladí a medituje.  Jedná se o unikátní kousek, do kterého je ve hrotu špičky (pyramidionu) zapuštěn vzácný křišťál z Kilimandžára - Tanzánie, jeden z nejsilnějších křišťálů na světě, jež lze sehnat pouze u nás na eshopu. Tento křišťál je v elementu ohnivé vody a je silným životabudičem, pomáhá nám dodat energii k novým začátkům. V kombinaci s většími i menšími amazonit tvoří silný zářič, jež nám pomůže dodat energii a zároveň silně zharmonizovat transformaci (životní změnu.)  Více o křišťálech z Kilimandžára zde.

  • Počet kusů k objednání: pouze 1
  • Kameny: amazonit, křišťál z Kilimandžára
  • Materiál: BIO pryskyřice, měděné hoblinky
  • Velikost: 15 cm
  • Posvátný symbol: Květ života
  • Dosah: 30 metrů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je tento amulet

Orgonitová pyramida by neměla chybět v žádné domácnosti a doporučujeme mít i jednu v práci na stole. Pomůže vám pročišťovat patogenní zóny a uvidíte, že její mystický tvar, který využívaly už starověké národy, vás bude neustále přitahovat a podporovat vaše spirituální vnímání.

Jak amulet používat?

Každý den si sedněte na 10 minut někam, kde budete sami a nikdo vás nebude rušit. Můžete sedět v meditačním lotosovém sedu nebo si prostě sedněte tak, jak vám bude pohodlné. Pyramidu si vezměte do ruky.Zavřete oči, začněte zhluboka dýchat a představujte si, jak je váš život naplněn přáním, které si přejete.

Výroba pyramid

Pyramidy vyrábíme z pryskyřice postupně po vrstvách, a proto je potřeba dát každé spoustu času a pozornosti. Výroba jedné pyramidy v této velikosti zabere až 1 měsíc.

Doplňkové parametry

Kategorie: Orgonitové pyramidy
Druh kamene: Kámen Křišťál, Kámen Chryzokol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: