Orgonitová pyramida Uzemnění 1. čakra ORIGINÁL 15 x 15 cm

Novinka Dárek zdarma
9 990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
10.8.2021

Krása přírody ukryta v pyramidě. Orgonitová pyramida je zářič, který pročišťuje patogenní zóny v okruhu několika metrů, transformuje negativní energie na pozitivní a skrze práci s ní ladíme naše tělo i duši k harmonii. Také nám pomůže přitáhnout do života to, po čem toužíme. Tato je tvořena za cílem návratu zpátky ke kořenům - uzemnění se, vzhledem k aktuálně velice náročným vysokým vibracím a pozornosti na 1. čakru. Je v ni ukryta kulička z aqua aura křišťálu, 4 pravé, sušené květiny a pravý mech. Jedná se také o velice silný zářič s dosahem cca 20 metrů. Je vyrobena ručně v České republice z BIO pryskyřice, Natálie se před každou tvorbou celý den "ladí" a medituje. Více o orgonitových pyramidách naleznete zde.

  • Počet kusů k objednání: pouze 1
  • Kameny: křišťál, aqua aura křišťál
  • Materiál: BIO pryskyřice, měděné hoblinky
  • Velikost: 15 cm
  • Posvátný symbol: 1 čakra

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je tento amulet

Orgonitová pyramida by neměla chybět v žádné domácnosti a doporučujeme mít i jednu v práci na stole. Tato je speciálně tvořena za cílem silné ochrany prostoru od negativních energií. 

Orgonitové pyramidy jsou transformátory energie, které mají v okruhu několika metrů čistit prostředí od škodlivých vln, které vysílají mobilní telefony, wifi modemy a další elektro vysílače. Dosah pyramidy závisí na její velikosti.

Pyramidy vyrábíme z pryskyřice postupně po vrstvách, a proto je třeba dát každé spoustu času, pozornosti a především energie. Výroba jedné pyramidy v této velikosti většinou zabere až 14 dnů. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Orgonitové pyramidy
Druh kamene: Kámen Ametyst, Kámen Křišťál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: