Amulet pro rok 2022 jako dárek <3

Orgonitová pyramida Uzemnění 6 x 6 cm

Novinka Doprava zdarma
1 690 Kč 1 397 Kč bez DPH
Pro velký zájem vyprodáno

Vesmír ukrytý v pyramidě ♥ Orgonitová pyramida je energetický zářič, který pomáhá pročišťovat patogenní zóny v okruhu několika metrů od svého umístění. Velmi efektivně transformuje negativní energie na ty pozitivní a skrze práci s ní můžeme naše tělo i duši ladit k harmonii. Je také skvělým pomocníkem jak si do života přitáhnout to, po čem toužíme

Tento unikátní kus obsahuje několik kusů krásného karneolu a ve špici (pyramidionu) záhnědu, pocházejicí z České republiky. Tvoří tak vysokovibrační zářič, který působí na 1. čakru a pomáhá nám tak s uzemněním a převedením záměrů naší duše do hmotné reality. V balíčku s každou pyramidou dostanete informační kartu s podrobným návodem, jak s pyramidou pracovat a osobní andělský vzkaz nebo kartu světla, která vás podpoří v situaci, kterou právě řešíte a naladí vás na správnou vlnu. Více o orgonitových pyramidách si můžete přečíst zde.

 

  • ORIGINÁL - POUZE 1 KUS!
  • Kameny: karneol, záhněda z ČR
  • Materiál: BIO pryskyřice, slídové pigmenty nejvyšší kvality
  • Velikost: 6 cm
  • Symbol: bez symbolu
  • Saténový pytlík Amulets
  • logo Amulets na spodní straně pyramidy
  • Osobní andělský vzkaz nebo karta světla jako dárek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je tento amulet

Orgonitová pyramida by neměla chybět v žádné domácnosti, je vhodným centrálním zářičem na oltář a doporučujeme mít také jednu na pracovním stole. Je to zářič, který vám bude průvodcem při meditacích a ke kterému můžete směřovat vaši pozornost k naplnění vašich aktuálních životních cílů a potřeb.

Jak s pyramidou pracovat?

Každý den si udělejte čas sám/a na sebe alespoň na 10 minut někde, kde vás nebude nikdo rušit. Lehněte si, pyramidu si přiložte na střed hrudi, zavřete oči, začněte zhluboka dýchat a představujte si, jak vám skrze hrot pyramidy proudí bílo-zlaté světlo do vaší srdeční čakry. Vaše hruď se postupně s každým nádechem plní bílo-zlatou energií. S výdechem můžete propustit vše, co vás tíží, vše, co vaše srdce zatěžuje.

Doporučená meditační hudba.

Orgonitové pyramidy jsou transformátory energie, které v okruhu několika metrů čistí prostředí od škodlivých vln, které vysílají mobilní telefony, wifi modemy a další elektro zařízení. Dosah pyramidy závisí na její velikosti. Tato pyramida o velikosti 6 cm má dosah až 7 metrů. Pyramidu dostanete s posvátným symbolem dle vašeho výběru. Vyberte si takový symbol, který nejvíce přitahuje vaši pozornost a z kterého máte nejlepší pocit. 

Výroba pyramid

Pyramidy vyrábí Natálie, zakladatelka eshopu, z BIO pryskyřice postupně, po jednotlivých vrstvách. Proto je potřeba dát každé z nich spoustu času, pozornosti, lásky a především energie. Výroba jedné pyramidy většinou zabere až 7 dnů.  Každá pyramida je tak originálem s nezaměnitelnou energií a vibracemi.

 

 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JT Avatar autora | 13.1.2022
Úžasná! Překrásná! Dech beroucí! Nečekala jsem, co se ve mě bude při prvním “kontaktu” odehrávat. Netušila jsem, do čeho jdu. Ta její síla!!! Neskutečné. Okamžitě cítíte cosi, co vás doslova posadí na zadek a vy nemůžete ani dýchat, z ničehož nic se vám řinou slzy s pocitem hluboké vděčnosti. Děkuji za ni. Děkuji!