Orgonitová pyramida Hojnost 15 x 15 cm

Novinka Doprava zdarma
11 900 Kč 9 835 Kč bez DPH
Pro velký zájem vyprodáno

Vesmír ukrytý v pyramidě ♥ Orgonitová pyramida je energetický zářič, který pomáhá pročišťovat patogenní zóny v okruhu několika metrů od svého umístění. Velmi efektivně transformuje negativní energie na ty pozitivní a skrze práci s ní můžeme naše tělo i duši ladit k harmonii. Je také skvělým pomocníkem jak si do života přitáhnout to, po čem toužíme.

Tento unikátní kus obsahuje, ve svém hrotu, vzácný křišťál z Kilimandžára, jež je v České republice běžně nesehnatelný. Tento vzácný a velmi silný křišťál je v elementu ohnivé vody a nese velmi silné vibrace. Společně s velkým kusem pyritu tvoří královskou pyramidu, která vás propojí s nekonečnou hojností, a to nejen finanční. Hojnost představuje uspokojení niterných tužeb a dostatek všeho, v životě dosažitelného. V balíčku s každou pyramidou dostanete informační kartu s podrobným návodem, jak s pyramidou pracovat. Více o orgonitových pyramidách si můžete přečíst zde.

 

  • ORIGINÁL - POUZE 1 KUS!
  • Kameny: vzácný křišťál z Kilimandžára, pyrit
  • Materiál: BIO pryskyřice, slídové pigmenty nejvyšší kvality
  • Velikost: 15 cm
  • Saténový pytlík Amulets
  • logo Amulets na spodní straně pyramidy
  • Osobní andělský vzkaz nebo karta světla jako dárek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je tento amulet

Orgonitová pyramida by neměla chybět v žádné domácnosti, je vhodným centrálním zářičem na oltář a doporučujeme mít také jednu na pracovním stole. Je to zářič, který vám bude průvodcem při meditacích a ke kterému můžete směřovat vaši pozornost k naplnění vašich aktuálních životních cílů a potřeb.

Jak s pyramidou pracovat?

Každý den si udělejte čas sám/a na sebe alespoň na 10 minut někde, kde vás nebude nikdo rušit. Lehněte si, pyramidu si přiložte na střed hrudi, zavřete oči, začněte zhluboka dýchat a představujte si, jak vám skrze hrot pyramidy proudí bílo-zlaté léčivé světlo vaší  1. čakrou, dále pokračuje do 2. čakry, do 3., do 4., do 5., do 6. až k 7. čakře. Až světlo postupně prostoupí všechny vaše čakry představujte si, jak se dál rozpíná kolem vašeho těla a tvoří světelnou "bublinu", která vás pročišťuje a chrání před všemi negativními vlivy.

Doporučená meditační hudba.

Orgonitové pyramidy jsou transformátory energie, které v okruhu několika metrů čistí prostředí od škodlivých vln, které vysílají mobilní telefony, wifi modemy a další elektro zařízení. Dosah pyramidy závisí na její velikosti. Tato pyramida má dosah až 12 metrů. 

Výroba pyramid

Pyramidy vyrábí Natálie, zakladatelka eshopu, z BIO pryskyřice postupně, po jednotlivých vrstvách. Proto je potřeba dát každé z nich spoustu času, pozornosti, lásky a především energie. Výroba jedné pyramidy této velikosti většinou zabere až 14 dnů.  Každá pyramida je tak originálem s nezaměnitelnou energií a vibracemi.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: