Amulet pro rok 2022 jako DÁREK <3

Orgonitová pyramida Silná ochrana 13 x 12 cm

Novinka Výběr symbolu Doprava zdarma
6 900 Kč 5 702 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2021

Vesmír ukrytý v pyramidě ♥ Orgonitová pyramida je energetický zářič, který pomáhá pročišťovat patogenní zóny v okruhu několika metrů od svého umístění. Velmi efektivně transformuje negativní energie na ty pozitivní a skrze práci s ní můžeme naše tělo i duši ladit k harmonii. Je také skvělým pomocníkem jak si do života přitáhnout to, po čem toužíme.

Tento unikátní kus nese vibrace jednoho z nejsilnějších ochranných kamenů - černého turmalínu, kolem kterého jsou dva světelné paprsky křišťálu. Tvoří tak duo "strážců domova", které pomůže pročistit domov od všech těžkých, nízkých a negativních energií. V balíčku s každou pyramidou dostanete informační kartu s podrobným návodem, jak s pyramidou pracovat a osobní andělský vzkaz nebo kartu světla, která vás podpoří v situaci, kterou právě řešíte a naladí vás na správnou vlnu. Více o orgonitových pyramidách si můžete přečíst zde.

 

  • ORIGINÁL - POUZE 1 KUS!
  • Kameny: křišťál, černý turmalín (skoryl)
  • Materiál: BIO pryskyřice, slídové pigmenty nejvyšší kvality
  • Velikost: 13 x 12 cm
  • Saténový pytlík Amulets
  • logo Amulets na spodní straně
  • Osobní andělský vzkaz, nebo karta světla jako dárek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je tento amulet

Orgonitová pyramida by neměla chybět v žádné domácnosti, je vhodným centrálním zářičem na oltář a doporučujeme mít také jednu na pracovním stole. Je to zářič, který vám bude průvodcem při meditacích a ke kterému můžete směřovat vaši pozornost k naplnění vašich aktuálních životních cílů a potřeb.

Jak s pyramidou pracovat?

Každý den si udělejte čas sám/a na sebe alespoň na 10 minut někde, kde vás nebude nikdo rušit. Pohodlně se usaďte, pyramidu pložte před sebe, zavřete oči a představujte si, jak skrz hrot pyramidy proudí bílo-zlaté léčivé světlo, které prostupuje vaší 1. čakrou, dále pokračuje do 2. čakry, do 3., do 4., do 5., do 6. až k 7. čakře. Až světlo postupně prostoupí všechny vaše čakry představujte si, jak se dál rozpíná kolem vašeho těla a tvoří světelnou "bublinu", která vás pročišťuje a chrání před všemi negativními vlivy.

Doporučená meditační hudba.

Orgonitové pyramidy jsou transformátory energie, které v okruhu několika metrů čistí prostředí od škodlivých vln, které vysílají mobilní telefony, wifi modemy a další elektro zařízení. Dosah pyramidy závisí na její velikosti. Tato pyramida má dosah až 12 metrů. 

Výroba pyramid

Pyramidy vyrábí Natálie, zakladetlka eshopu z pryskyřice postupně po jednotlivých vrstvách, a proto je potřeba dát každé z nich spoustu času, pozornosti a především energie. Výroba jedné pyramidy většinou zabere až 14 dnů.  Každá pyramida je tak originálem s nezaměnitelnou energií a vibracemi.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: