K nákupu nad 2500,- ručně pletený náramek zdarma

Osobní křišťál na krk (stříbrný)

Dárek k nákupu
499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2022

Jeden z nejoblíbenějších amuletů, a to především proto, že každý kousek je jedinečný. Nechte se překvapit, jaký tvar křišťálu dostanete, nebo si přijďte vybrat ten svůj osobně do odběrového místa Amulets ve Space Prague.

  • Délka šňůrky: 60 cm
  • Materiál: křišťál, měď, kůže

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křišťál jako základní amulet

Křišťál je považován za základní kámen, který by měl mít každý. Je to univerzální kámen, který pročišťuje sám sebe i ostatní kameny v blízkosti, a zesiluje jejich působení. Ať už hledáte amulet, který s sebou budete nosit každý den, nebo amulet jako základ vašeho domácího oltářku, křišťál je ideální. 

Každý křišťál v tomto amuletu je jedinečný a má svůj specifický tvar. Nejedná se o žádnou sériovou výrobu, je důležité, aby byl amulet unikátní a jedinečný - stejně jako vy.

Jak amulet používat

Doporučujeme amulet nosit s sebou, ať už na krku jako přívěsek nebo v kapse, nebo třeba v sáčku Amulets, který k objednávce dostanete zdarma jako dárek. Křišťál je základní kámen, který má všestranné využití, a bude vám pomáhat ve všech oblastech života. Na chvilku se zklidněte, zhluboka se nadechněte a vydechněte, a přemýšlejte o vás a o vašem životě. Jste šťastní? V kterých oblastech života se vám daří a ve kterých méně? Máte nějaké strachy, které vám berou každodenní energii? Vezměte si křišťál do ruky a přemýšlejte o všech oblastech vašeho života. Vizualizujte si, že máte ideální vztahy s rodinou, partnerem i kamarády. Peněz a dalších materiálních statků máte více než dost, také máte spoustu volného času, váš život je smysluplný a neustále prožíváte štěstí. Noste křišťál s sebou a připomínejte si neustále tento váš dokonalý život, který není jen zbožné přání, je to realita, která se stává skutečností.

UPOZORNĚNÍ: Při kontaktu s vodou se může měděná část poškodit. V případě čištění přívěsku dbejte, aby se voda dostala pouze na křišťál. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Barva: Křišťálová, Stříbrná
Druh kamene: Kámen Křišťál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: