Od 17.3. dovolená - objednávky budou odeslány 27.3.2023 <3

Osobní křišťál OHORAI na míru

1 390 Kč
Skladem (>2 ks)
Můžeme doručit do:
24.3.2023

Osobní křišťál tvořen na míru přímo pro tebe. Základ náhrdelníku je světelný krystal z Brazílie, nesoucí vysokofrekvenční energie, prochází očistou i zasvěcením skrze mantry, propojuje se s bytostmi světla a tvými duchovními průvodci - andělem strážným. Křišťály pečlivě vybíráme přímo v Brazílii a každý kus je jedinečný, velký 4-7 cm a čistý. Na míru pak s Natálií sestavíte ke krystalu další konkrétní krystaly, aby splňoval přesně to, co aktuálně nejvíce v životě potřebuješ. Součástí krystalu je i karta s popisem jednolivého rozšířeného čakerního systému s informacemi, jaká čakra má vliv na konkrétní oblast života. Křišťál tak bude tvým komplexním průvodcem, díky kterému se každý den můžeš přiblížit svému srdci a tím i cestě plánu duše. Až bude křišťál hotový, zavoláte si s Natálií a proberete všechny potřebné informaci včetně práce s ním. Těchto křišťálů není mnoho a tak doporučujeme s koupí neváhat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KŘIŠTÁL

Křišťál symbolizuje světlo na zemi, působí na nás svou očistnou léčivou energií a nabíjí nás pozitivním uvažováním a přístupem k životu. Má úžasnou schopnost vibrovat svou energií ve všech barevných frekvencích a tak se hodí k léčení všech čaker. Krystaly křištálu mají moc rozvibrovat auru do takové rychlosti, že temné tóny karmických semínek mohou být rozpuštěny a uvolněny. Některé krystaly křištálu v sobě nesou mlhovinu, která může být pročištěna tím, jak se krystal vyvíjí v propojení s jeho majitelem. Tyto krystaly prochází stejnými lekcemi a budou zrcadlit změny, které probíhají u jedince, který s ním pracuje. 

Číštění a nabíjení

Křišťál doporučujeme čistit podle intenzity práce s ním - ve vodě se špetkou soli, nabíjet na slunci, či při měsíčním svitu.

Rozšířený čakerní sloupec

Rozšířený čakerní sloupec se ukotvuje v energetickém systému lidí, jež pracují se svými vibracemi a vědomě si je navyšují. Ve chvíli, kdy máme tento sloupec plně aktivovaný, stáváme se velmi rozvinutými duchovními bytostmi, které žijí v souladu se svou předlohou duše a svým potenciálem. 

1. Rozšířená čakra zemské hvězdy 

(tmavě šedá barva) 

Spojení s mateřskou esencí Gáji - s duší Země

Jakmile se naše čakra zemské hvězdy napojí na magnetické pole planety, automaticky nás přitom bude uzemňovat. Jejím úkolem je též vést nás na místo, které nám bylo přiděleno pro naše poslání. 

2. Rozšířená kořenová čakra

(platinová) 

Propojení se svou mocnou přítomností Já jsem - naší božskou jiskrou.

jakmile je kořenová čakra plně ukotvena, začne se rozšiřovat, až se vytratí oddělenost mezi naším nižším a vyšším já. Staneme se přitom svým vyšším já. Též nám přináší pochopení toho, kdo opravdu jsme a pomáhá s uzemněním vyšší energie.

 3. Rozšířená sakrální čakra

(třpytivé růžové světlo čisté lásky)

Spojení s naší sexualitou, s druhými lidmi a utváření rodinných vztahů.

Jakmile je tato čakra vhodně prosvětlena, začneme si do života přitahovat duše, jež nám poskytují svobodu být sami sebou a naplní se všechny vztahy radostí, světlem a bezpodmínečnou láskou. 

 4. Rozšířená pupeční čakra

(zlaté světlo)

Sleduje a sjednocuje naše energie s energiemi všech ostatních forem života. 

Při plné aktivaci této čakry se učíme vzájemné spolupráci pro nejvyšší dobro všech zúčastněných a vnímat jeden v druhém to nejlepší. Rozdíly mezi námi a druhými lidmi zmizí, zůstane pouze pochopení, soucit a bezpodmínečná láska. Až se naučíme přijímat všechny bytosti na Zemi jako součást sebe samých, zažijeme Jednotu. 

 5. Rozšířená čakra solárního plexu

(jasná zlatá barva)

Propojení s našimi vnitřními pocity a tušení.

Tato čakra nám pomáhá citlivě vyhodnocovat, co se děje v našem okolí. Dokáže navázat spojení s mnoha dimenzionálními prostory najednou, díky čemuž dokážeme jasně vyciťovat energie míst či situací a na základě toho danou situaci přesně vyhodnotíme a učiníme správné kroky. 

 6. Rozšířená srdeční čakra

(zlato-bílé světlo) 

Srdeční čakra tvoří samotné jádro procesu našeho vzestupu na vyšší energetickou frekvenci. 

Je kosmickým srdcem a zaplavuje nás Kristovým vědomím. To je počátek osvícení, protože nám umožňuje prožívat život z vyšší perspektivy. Je též centrem hluboké osobní Pravdy. 

Zatímco vystupujeme po žebříčku vzestupu vědomí, naše srdce začíná vyzařovat vyšší frekvenci Kristova paprsku a výrazně se zvětšuje. Při intenzivní práci na této čakře se může zvětšit až k oběma ramenům, aby mohla procházet vyšší frekvence a ty následně mohly předávat světlo druhým. Díky tomu můžeme vysílat druhým lidem lásku, aniž bychom museli mluvit. 

 7. Rozšířená krční čakra

(elektrizující tmavě modrá barva)

Tato čakra je spojená s komunikací, sebevyjádřením a vyjádřením své vnitřní pravdy. 

Mluvené slovo má neuvěřitelnou moc. V podstatě každého slova se nachází mnoho vrstev kódů a vibrací. Tyto kódy a vibrace mají hluboký vliv na vše kolem nás. Automaticky důvěřujeme lidem, jejichž krční čakra vibruje v souladu s jejich vnitřní pravdou.

 8. Rozšírená čakra třetího oka

(smaragdové světlo)

Rozvoj jasnovidnosti, jasnoslyšnosti a schopnosti jasnocítění a jasnovidění. 

Pomáhá nám ve zhmotňování svých přání a tvořit si svou realitu. Jednou z nejrychlejších cest, prostřednictvím které můžeme dosáhnout vyšší schopnosti zhmotňování pomocí třetího oka, je naučit se žít jednoduše, lehce a myslet neustále pozitivně. 

 9. Rozšířená korunní čakra

(zlaté světlo)

Při plné aktivaci nasměrovává naši pozornost k našemu vnitřnímu vědění a vedení.

Každý z tisíců okvětních plátků této čakry se začně při plné aktivaci podobat rádiové anténě, která neustále vyhledává vyšší frekvence, na které by se mohla vyladit. Tisíce okvětních plátků vyššího vědomí se otevírají, aby v našem světě mohly nastolit dokonalou rovnováhu osvícené moudrosti. 

 10. Rozšířená kauzální čakra

(měsíčně bílá)

Nachází se těsně za zadním koncem naší lebky.

Tato čakra je spojena s měsícem. Vstřebává a vyzařuje světlo božího ženství, tím zvyšuje naše vibrace a aktivuje hlubokou ženskou moudrost.

Také poskytuje hluboké a intimní spojení s duchovním světem a umožnuje obousměrné proudění energie světla mezi námi a říšemi andělů.

 11. Rozšířená čakra hvězdy duše 

(zářivě jasné magentové světlo)

Tato čakra uchovává každičký dar, talent a duchovní úspěch, kterého jsme dosáhli na cestě své duše. To zahrnuje i vědění a moudrost, jež jsme získali během životů v jiných tělech, dimenzionálních prostorech a vesmírech. Jakmile se nám tedy tato čakra aktivuje, začne nám být dostupná obrovská studnice informací. Všichni bytosti na Zemi mají přístup ke stejné úrovni informací. Cesta každé duše je však zcela jedinečná. Čakra hvězdy duše nám proto poskytuje přesně to, co potřebujeme - a přesně tehdy, kdy to potřebujeme. 

 12. Rozšířená čakra hvězdné brány 

(zlato-oranžová barva)

Tato čakra do sebe přitahuje nejvyšší vibrace ze všech koutů vesmírů. 

Jejím úkolem je napojovat individuální duši ve fyzickém těle na zdroj světla, ze kterého tato duše pochází - na hvězdu či planetu jejího původu. Jejím úkolem je poskytovat nám frekvence, které přesahují naše současné fyzické schopnosti. Dokáže přijímat světlo z devítidimenzionálního zdroje a postupně snižovat jeho vibrace až na úroveň, která je nám příjemná.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: