Z důvodu velkých změn na eshopu 50% sleva na 6 cm pyramidy <3

Osobní křišťál s turmalínem

Dárek k nákupu
399 Kč –25 %
PhotoRoom 20210410 153208
399 Kč –25 % 299 Kč
Skladem (>2 ks)
Můžeme doručit do:
1.2.2023

Jeden z nejoblíbenějších amuletů, a to především proto, že každý kousek je jedinečný. Nechte se překvapit, jaký tvar křišťálu dostanete nebo si přijďte vybrat ten svůj osobně do odběrového místa Amulets ve Space Prague. Každý křišťál má v sobě kousky černých turmalínů - jeden z nejsilnějších ochranných kamenů a spolu s křišťálem tvoří dokonalou kombinaci. 

  • Délka a materiál řetízku: 50 cm, chirurgická ocel
  • Materiál: křišťál, turmalín, měď
  • Velikost kamene: 1-1,5 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křišťál jako základní amulet

Kámen křišťál je považován za základní kámen, který by měl mít každý. Je to univerzální kámen, který pročišťuje sám sebe i ostatní kameny v blízkosti a zesiluje jejich působení. Ať už hledáte amulet, který s sebou budete nosit každý den, nebo amulet jako základ vašeho domácího oltářku, křišťál je ideální.

Každý křišťál v tomto amuletu je jedinečný a má svůj specifický tvar. Nejedná se o žádnou sériovou výrobu, je důležité, aby byl amulet unikátní a jedinečný - stejně jako vy.

Jak amulet používat

Doporučujeme amulet nosit s sebou, ať už na krku jako přívěsek, nebo v kapse, nebo třeba v sáčku Amulets, který k objednávce dostanete zdarma jako dárek. Křišťál je základní kámen, který má všestranné využití a bude vám pomáhat ve všech oblastech života. Na chvilku se zklidněte, zhluboka se nadechněte a vydechněte, a přemýšlejte o vás a o vašem životě. Jste šťastní? V kterých oblastech života se vám daří a v kterých méně? Máte nějaké strachy, které vám berou každodenní energii? Vezměte si křišťál do ruky a přemýšlejte o všech oblastech vašeho života. Vizualizujte si, že máte ideální vztahy s rodinou, partnerem i kamarády. Peněz a dalších materiálních statků máte více než dost, také máte spoustu volného času, a váš život je smysluplný a neustále prožíváte štěstí. Noste křišťál s sebou a připomínejte si neustále tento vás dokonalý život, který není jen zbožné přání, je to realita, která se stává skutečností.

UPOZORNĚNÍ: Při kontaktu s vodou se může měděná část poškodit. V případě čištění přívěsku dbejte, aby se voda dostala pouze na křišťál. 

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPRODEJ
Barva: Křišťálová, Zlatá
Druh kamene: Kámen Křišťál, Kámen Turmalín

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: