Z důvodu velkých změn na eshopu 50% sleva na 6 cm pyramidy <3

Osobní turmalín na krk - ochrana

Dárek k nákupu
399 Kč –25 %
PhotoRoom 20210410 152859
399 Kč –25 % 299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.2.2023

Turmalín černý (skoryl) je považován za vysokofrekvenční kámen, jeden z nejsilnějších ochranných kamenů a také nám má pomáhat bránit se před negativními vlivy v našem okolí. Dokáže celkově posílit organismus a dobít tělo vitalitou. Turmalín je skvělý kámen pro meditaci a mnoho lidí ho používá jako uzemnění právě v meditaci. Pomáhá ukázat směr a smysl života a je ztělesněním jistoty a stability, kterou každý z nás potřebuje.

  • Délka řetízku: 60 cm
  • Materiál:  černý turmalín, měď, řetízek z chirurgické oceli
  • Velikost kamene: 1-1,5cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Turmalín 

Jeden z nejsilnějších ochranných kamenů, který nám pomáhá bránit se před negativními vlivy. Má silní uzemňovací účinky a také pomáhá ke klidnému spánku.

Jak amulet používat

Doporučujeme amulet nosit s sebou, ať už na krku jako přívěsek, nebo v kapse, nebo třeba v sáčku Amulets, který k objednávce dostanete zdarma jako dárek. Křišťál je základní kámen, který má všestranné využití a bude vám pomáhat ve všech oblastech života. Na chvilku se zklidněte, zhluboka se nadechněte a vydechněte, a přemýšlejte o vás a o vašem životě. Jste šťastní? V kterých oblastech života se vám daří a v kterých méně? Máte nějaké strachy, které vám berou každodenní energii? Vezměte si křišťál do ruky a přemýšlejte o všech oblastech vašeho života. Vizualizujte si, že máte ideální vztahy s rodinou, partnerem i kamarády. Peněz a dalších materiálních statků máte více než dost, také máte spoustu volného času, a váš život je smysluplný a neustále prožíváte štěstí. Noste křišťál s sebou a připomínejte si neustále tento vás dokonalý život, který není jen zbožné přání, je to realita, která se stává skutečností.

UPOZORNĚNÍ: Při kontaktu s vodou se může měděná část poškodit. V případě čištění přívěsku dbejte, aby se voda dostala pouze na křišťál. 

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPRODEJ
Barva: Černá, Stříbrná
Druh kamene: Kámen Turmalín
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IZ Avatar autora | 20.10.2021
Jsem z něho nadšená. Velice děkuji.