Přívěsek na krk Ruka Fatimy s křišťálem

Dárek k nákupu
990 Kč 818 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.9.2021

Zářící přívěsek s Hamsou neboli rukou Fatimy, která reprezentuje ženskost. V různých mystických směrech byla považována za ochránkyni lidu před nebezpečím, a také jako podpora plodnosti a zdravého těhotenství. Přívěsek je ručně dělaný v České republice, vyrábí se z čisté BIO pryskyřice. Do šperku jsou přidané úlomky křišťálů. Křišťál v nás evokuje představu křišťálově čisté vody a pro mnoho lidí se tak stal zdrojem léčivé energie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tajemný symbol Hamsa - ruka Fatimy

Tento mystický symbol je rozšířený jak v severní Africe, tak i na Blízkém Východě, a své místo má v islámské i židovské víře. V islámské víře se jedná o ruku Fatimy, dcery proroka Mohameda. Mnoho židů zase věří, že Hamsa symbolizuje Ruku Miriam, sestru Mojžíše a Arona. 

Podle Islámu je ruka Fatimy symbolem osudu a silné magické ochrany před všemi špatnými energiemi. Ruka Fatimy reprezentuje ženskost. Má ochránit lidi před nebezpečím a podpořit plodnost, kojení, zdravé těhotenství a ochránit slabé. Představuje požehnání, moc a sílu.

Materiály nejvyšší kvality

Šperky pro vás vyrábíme v ČR z nejčistší pryskyřice, kterou odebíráme v té nejvyšší kvalitě s certifikátem BIO. Kvalitnější pryskyřici na celosvětovém trhu už nenajdete.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ručně dělané šperky
Barva: Zlatá
Druh kamene: Kámen Křišťál
Symbol: Symbol Ruka Fatimy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: