Z důvodu velkých změn na eshopu 50% sleva na 6 cm pyramidy <3

Orgonitová pyramida na míru 15 x 15 cm

Výběr kamene Výběr symbolu Doprava zdarma
Značka: Amulets.cz
12 111 Kč
Skladem (>2 ks)
Můžeme doručit do:
1.2.2023

Vesmír ukrytý v pyramidě ♥ Orgonitová pyramida je energetický zářič, který pomáhá pročišťovat patogenní zóny v okruhu několika metrů od svého umístění. Velmi efektivně transformuje negativní energie na ty pozitivní a skrze práci s ní můžeme naše tělo i duši ladit k harmonii. Je také skvělým pomocníkem jak si do života přitáhnout to, po čem toužíme.

Výroba 15 cm pyramidy trvá přibližně 14 dnů a její cena se odvíjí od spotřebovaného materiálu, použitých kamenů a náročnosti díla. Natálie s vámi, při osobní konzultaci, vybere vhodné krystaly, barvu i symbol tak, aby pyramida splňovala vše, co si přejete. Ohledně sestavení vaší osobní pyramidy nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 776 041 740 nebo emailem na info@amulets.cz. Jak s pyramidou pracovat vám Natálie ráda sdělí osobně. Více o orgonitových pyramidách si můžete přečíst zde.

  • Kameny: jakýkoli kámen z naší nabídky drahých kamenů
  • Materiál: BIO pryskyřice, měděné hoblinky
  • Velikost: 15 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je tento amulet

Orgonitová pyramida by neměla chybět v žádné domácnosti a doporučujeme mít i jednu v práci na stole. Pomůže vám pročišťovat patogenní zóny a uvidíte, že její mystický tvar, který využívaly už starověké národy, vás bude neustále přitahovat a podporovat vaše spirituální vnímání.

Jak amulet používat?

Každý den si sedněte na 10 minut někam, kde budete sami a nikdo vás nebude rušit. Můžete sedět v meditačním lotosovém sedu nebo si prostě sedněte tak, jak vám bude pohodlné. Pyramidu si vezměte do ruky. Zavřete oči, začněte zhluboka dýchat a představujte si, jak je váš život plný hojnosti. Představujte si, jak máte spoustu peněz a všechny hmotné věci, po kterých toužíte. Představujte si také, jak cestujete, jak máte spoustu přátel, jak hojnost proudí do každé oblasti vašeho života.

Orgonitové pyramidy jsou transformátory energie, které v okruhu několika metrů čistí prostředí od škodlivých vln, které vysílají mobilní telefony, wifi modemy a další elektro vysílače. Dosah pyramidy závisí na její velikosti. Tato pyramida o velikosti 15 cm má dosah až 20 metrů. Pyramidu dostanete s posvátným symbolem dle vašeho výběru. Vyberte si takový symbol, který nejvíce přitahuje vaši pozornost a z kterého máte nejlepší pocit. 

Výroba pyramid

Pyramidy vyrábíme z pryskyřice postupně po vrstvách, a proto je potřeba dát každé spoustu času a pozornosti. Výroba jedné pyramidy v této velikosti většinou zabere až 14 dnů, a aby vznikla jedna dokonalá pyramida, předchází jí většinou několik neúspěšných pokusů. Každá pyramida je tak originál.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AM Avatar autora | 2.5.2021
Moc děkuji za nádhernou, silnou pyramidu, kterou mi Natálie sestavila přesně podle mých představ. Rozhodně doporučuji. Už si brousím zuby na další. :-)