Orgonitová pyramida na míru 6 x 6 cm

Výběr kamene Výběr symbolu Doprava zdarma
Značka: Amulets.cz
1 699 Kč 1 404 Kč bez DPH
Výroba 14 dnů
Můžeme doručit do:
11.10.2021

Vesmír ukrytý v pyramidě. Orgonitová pyramida je zářič, který pročišťuje patogenní zóny v okruhu několika metrů, transformuje negativní energie na pozitivní a skrze práci s ní ladíme naše tělo i duši k harmonii. Také nám pomůže přitáhnout do života to, po čem toužíme. Výroba 6 cm pyramid trvá přibližně 1 týden a její cena se odvíjí od spotřebovaného materiálu a náročnosti díla. Natálie s vámi vybere vhodné krystaly, barvu i symbol tak, aby splňovala vše, co si přejete. Ohledně sestavení vaší osobní pyramidy nás kontaktujte telefonicky na číslo 776 041 740 nebo emailem: info@amulets.cz. Jak s pyramidou pracovat vám Natálie ráda sdělí osobně. Více o orgonitových pyramidách si můžete přečíst zde.

  • Kameny: jakýkoli kámen z naší nabídky drahých kamenů
  • Materiál: BIO pryskyřice, měděné hoblinky
  • Velikost: 6 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je tento amulet

Orgonitová pyramida by neměla chybět v žádné domácnosti a doporučujeme mít i jednu v práci na stole. Pomůže vám pročišťovat patogenní zóny a uvidíte, že její mystický tvar, který využívaly už starověké národy, vás bude neustále přitahovat a podporovat vaše spirituální vnímání.

Orgonitové pyramidy jsou transformátory energie, které mají v okruhu několika metrů čistit prostředí od škodlivých vln, které vysílají mobilní telefony, wifi modemy a další elektro vysílače. Dosah pyramidy závisí na její velikosti. Tato pyramida o velikosti 6 cm má dosah až 5 metrů

Výroba pyramid

Pyramidy vyrábíme z pryskyřice postupně po vrstvách, a proto je potřeba dát každé spoustu času a pozornosti. Výroba jedné pyramidy většinou zabere až 5 dnů, a aby vznikla jedna dokonalá pyramida, předchází jí většinou několik neúspěšných pokusů. Každá pyramida je tak originál.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 2.5.2021
Nechala jsem si vyrobit pyramidu s čaroitem a selenitem. Překrásná. Moc děkuji