Od 17.3. dovolená - objednávky budou odeslány 27.3.2023 <3

Orgonitová pyramida na míru 6 x 6 cm

Výběr kamene Výběr symbolu Doprava zdarma
Značka: Amulets.cz
1 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.3.2023

Vesmír ukrytý v pyramidě ♥ Orgonitová pyramida je energetický zářič, který pomáhá pročišťovat patogenní zóny v okruhu několika metrů od svého umístění. Velmi efektivně transformuje negativní energie na ty pozitivní a skrze práci s ní můžeme naše tělo i duši ladit k harmonii. Je také skvělým pomocníkem jak si do života přitáhnout to, po čem toužíme.

Výroba 6 cm pyramidy trvá přibližně 1 týden a její cena se odvíjí od spotřebovaného materiálu, použitých kamenů a náročnosti díla. Natálie s vámi, při osobní konzultaci, vybere vhodné krystaly, barvu i symbol tak, aby pyramida splňovala vše, co si přejete. Ohledně sestavení vaší osobní pyramidy nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 776 041 740 nebo emailem na info@amulets.cz. Jak s pyramidou pracovat vám Natálie ráda sdělí osobně. Více o orgonitových pyramidách si můžete přečíst zde.

 

  • Kameny: jakýkoli kámen z naší nabídky drahých kamenů
  • Materiál: BIO pryskyřice, měděné hoblinky
  • Velikost: 6 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je tento amulet

Orgonitová pyramida by neměla chybět v žádné domácnosti, je vhodným centrálním zářičem na oltář a doporučujeme mít také jednu na pracovním stole. Je to zářič, který vám bude průvodcem při meditacích a ke kterému můžete směřovat vaši pozornost k naplnění vašich aktuálních životních cílů a potřeb.

 

Jak s pyramidou pracovat?

Každý den si udělejte čas sám/a na sebe alespoň na 10 minut někde, kde vás nebude nikdo rušit. Lehněte si, pyramidu si přiložte na střed hrudi, zavřete oči, začněte zhluboka dýchat a představujte si, jak vám skrze hrot pyramidy proudí bílo-zlaté světlo do vaší srdeční čakry. Vaše hruď se postupně s každým nádechem plní bílo-zlatou energií. S výdechem můžete propustit vše, co vás tíží, vše, co vaše srdce zatěžuje.

Doporučená meditační hudba.

Orgonitové pyramidy jsou transformátory energie, které v okruhu několika metrů čistí prostředí od škodlivých vln, které vysílají mobilní telefony, wifi modemy a další elektro zařízení. Dosah pyramidy závisí na její velikosti. Tato pyramida o velikosti 6 cm má dosah až 7 metrů. Pyramidu dostanete s posvátným symbolem dle vašeho výběru. Vyberte si takový symbol, který nejvíce přitahuje vaši pozornost a z kterého máte nejlepší pocit. 

Výroba pyramid

Pyramidy vyrábí Natálie, zakladetlka eshopu z pryskyřice postupně po jednotlivých vrstvách, a proto je potřeba dát každé z nich spoustu času, pozornosti a především energie. Výroba jedné pyramidy většinou zabere až 5 dnů.  Každá pyramida je tak originálem s nezaměnitelnou energií a vibracemi.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ED Avatar autora | 22.2.2023
Jsem velmi spokojena splnila všechny mé touhy
5
A Avatar autora | 2.5.2021
Nechala jsem si vyrobit pyramidu s čaroitem a selenitem. Překrásná. Moc děkuji