Ručně broušená lebka z křišťálu

Dárek zdarma
1 490 Kč –20 %
PhotoRoom 20201127 134618 (1)
1 490 Kč –20 % 1 192 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
10.3.2021

Lebka je velmi silný předmět, který symbolizuje jak pomíjivost a nevyhnutelnost smrti, tak i zrození a život. Tři otvory v lebce představují tři nejzásadnější okamžiky každé bytosti: zrození, život a smrt. Lebky z drahých kamenů (krystalů) slouží jako ochranné předměty – ztělesňují totiž duchy všech předků, které vás budou chránit a dodávat vám sílu. Křišťál je univerzální kámen, který se sám pročišťuje a nabíjí ostatní kameny. Je to základní kámen a základní amulet.

  • velikost: 5 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně broušené lebky

Kvalita a cena lebky se liší podle preciznosti zpracování. Tato lebka představuje nejvyšší preciznost a nejvyšší kvalitu, a je ručně broušená.

Jak amulet používat

Pro mnoho lidí je lebka pouze symbolem smrti a spíše se jí děsí. Smrtelnost je ale dar, který nám byl dán a je to podmínka znovuzrození, aby mohl vzniknout nový život. I kdybychom měli žít naplno a užívat si každou minutu života, smrtelnost bychom neměli ignorovat a měli bychom ji do života přijmout jako samozřejmou součást. Ve chvíli, kdy pomíjivost a smrt začne být součástí našeho přemýšlení a přístupu k životu, uleví se nám. Strach ze smrti je totiž největší ze všech strachů a pokud tento strach v klidu přijmeme, paradoxně odejde a my začneme žít naplno.

Lebka vám bude sloužit nejen jako připomínka koloběhu života, ale bude bude vám dodávat sílu a chránit vás. Vezměte si lebku do ruky, zavřete oči, sedněte si na židli nebo do meditační polohy a zhluboka dýchejte. Představte si všechny generace, které za vámi stojí. Postupujte generaci za generací, do minulých století a možná i tisíciletí. Každá generace se něco naučila a předala další generaci to nejlepší. Jak se evolučně vyvíjela celá Země, vyvíjeli se předkové z vašeho generačního stromu a na konci tohoto obrovského stromu jste vy, dokonalý výsledek snažení statisíců lidí. Ti všichni stojí za vámi. Vnímejte jejich sílu, nechte si od nich radit, přijměte do života jejich moudrost. Všichni vaši předci jsou s vámi a budou vás chránit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Amulety z kamenů
Druh kamene: Kámen Křišťál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: