K nákupu nad 2500,- ručně pletený náramek zdarma

Semináře & konzultace

CESTA K SOBĚ 

Přijď se uvolnit, zregenerovat a znovupropojit se svým lůnem, srdcem, kořeny a zažij nekonečnost svého bytí. Vánoce, na které nezapomeneš. 

Zvu tě na seminář zaměřený pro ženy, kde se společně ponoříme do hloubky posvátného Božského ženství, dáme si 100% ceremoniální kakako, probereme základní práci energetického systému, podíváme se hlouběji do nás samých a najdeme společně odpovědi na otázky, které se týkají Božského potenciálu a plánu tvé duše. Také se můžeš těšit na společnou, skupinovou meditaci s energií Mahátma, kterou tě provedu. K dispozici bude i vzácný šamanský tabák mapacho, který pomáhá zprůchodnit energetický systém v těle, uvolní tě na bunečné úrovni a očistí od všech negativních, těžkých energií ve tvém energetickém poli. 

Seminář se bude konat v nádherném, silném, nově vzniklém prostoru naproti mému oblíbenému parku Národního probuzení na Praze 1. Připravým velký oltář uprostřed nádherného měsíčního sálu. Měsíc - luna, je spojený s ženskou podstatou, a tak vše nabere ještě větší sílu. Ponoříme se do nekonečna naší životadárné síly a propojíme spodní toky energií s archandělskou říší. 

Naším cílem bude přesunout pozornost ke zdroji naší ženské energie - do lůna, kde se nachází nejvyšší ženské kvality, jako je empatie, soucit, péče, výživa a prohloubit tak sebelásku a lásku na všech úrovních, napojit se na životadárnou sílu ze Země - spodní toky energie a tuto sílu propojit vyššími bytostmi světla a našimi anděly strážnými tak, abychom kráčely na cestě plánu naší duše pod jejich ochranou. Čas bude i na individuální sdílení. Prací na propojení spodních a horních toků energie v srdci docílíme stavu vnitřní rovnováhy, svobody a vnitřního míru. Naučím tě také cvičení a meditace pro prohloubení a uržení tohoto stavu, které můžeš praktikovat doma sama. 

100% ceremoniální kakao 
Jinak přezdívané také jako “nápoj bohů” a ne nadarmo. Ceremoniální kakao, jinak také označované jako kakao ceremoniální kvality, je nápoj, který se vyrábí z rozemletých kakaových bobů, při výrobě zůstává zachován celý potenciál bobu; výživové i aktivní látky i všechny hodnotné tuky, kakaové máslo. Kakaový nápoj tak obsahuje velkou řadu antioxidantů, je bohaté na zdravé tuky, dodává tělu důležité minerály (železo, zinek, měď, hořčík, vápník, draslík), podporuje koncentraci a kreativitu, působí jako přírodní afrodiziakum a antidepresivum a v neposlední řadě působí jako takový “otevírač” k procítění našeho srdce a pomáhá s jeho otevřením. 

Posvátný tabák mapacho

Posvátný tabák mapacho - okamžitá úleva od každodenních těžkostí, zpřítomnění a zvědomění vnitřních energetických proudů v těle.

Mapacho je posvátná rostlina, jež je považována za jednoho z největších rostlinných učitelů. Po celé Jižní Americe patří k jedné z nejposvátnějších léčivých a ceremoniálních rostlin. Je vyráběn tradičním způsobem a celý proces, související s jeho zpracováním, je považován za hluboce posvátný. Mapacho otevírá brány pro léčení, proudění energie a přináší okamžité zklidnění. Pomáhá též s uzemněním, očištěním na psychické, emoční, duchovní i fyzické úrovni. Pomáhá nám také s napojením na svůj střed, své srdce, vědomí Já jsem a prostoupení klidu do našeho bytí. Často je nám také průvodcem při čištění těžké a husté energie z energetického pole či negativních a cyklických myšlenkových vzorců a emocí. 

Cena semináře: 1.390,-

Délka: cca 3 hodiny

Termín: sobota 3. prosince 2022
Čas: od 17h 

Místo konání: White Sage Studio naproti parku Národního probuzení, Praha 1

(tram zastávka Karlovy lázně nebo Národní divadlo)

V případě zájmu je možnost zakoupit si ručně vyráběnou pyramidu ŽENSKOST ???? s krůženínem a měsíčním kamenem, které zrovna vyrábím, společně ji můžeme rovnou zasvětit a ukážeme si, jak s ní pracovat i doma.  

Přihlásit se můžeš na tel. čísle: 776 041 740, odpovědí na tento email a nebo na emailu natalie@amulets.cz

Těším se na společné chvíle strávené v radosti, s láskou a nekonečnou vděčností,

 Natálie 

 

 

 

Nejprodávanější

3 položek celkem
Snímek obrazovky 2022 10 31 v 18.22.00
2 000 Kč

Darujte dárek, který dává smysl. Poukaz v hodnotě 2.000,- na celý sortiment a dárek v hodnotě 500,- na míru...

3201
B94315F2 7935 46A4 83A6 CA4F0A879909
Novinka
1 990 Kč

Světelný zářič vyrobený zakladatelkou e-shopu Amulets a duchovní koučkou Natálií OHORAI se záměrem sjednocení...

3174/DAV
D38F16B4 CD7E 4B72 A71C CCC03DA89EC1
1 990 Kč

Osobní křišťál na krk z Brazílie OHORAI TOP kvality, je speciálně vytvořen za účelem hlubokého čištění čaker pro...

3184