Směs esenciálních olejů Láska

Dárek k nákupu
Značka: Amulets.cz
890 Kč 736 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2022

Jedinečná aromaterapeutická směs vzácných éterických olejů pro lásku na všech úrovních. Láskyplně harmonizuje vztahy rodinné, partnerské, mezilidské, ale pomáhá také k sebelásce a sebeúctě. Tuto směs jsme pro vás vyrobili na míru ve spolupráci s prezidentkou aromaterapeutické společnosti Yasminka.

  • množství: 5 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavními ingrediencemi je éterický olej z botanického typu Růže damašské, pocházející z překrásné oblasti Ariana v severní Africe a vyrobené čistou destilací OTTO. Růže má největší energetické vibrace a zajímavostí je, že oběžná dráha planety lásky Venuše geometricky připomíná právě růži. Esence vůně navíc tiší veškerá traumata, pocity křivdy a jen její přítomností evokuje lásku všude kolem vás.

laskaTato aromaterapeutická směs je doplněna nebeskou princeznovskou esencí Neroli, která vede cestou moudrosti a pochopení lásky jako takové. Dále je doplněna olejem jež byl používán již v Antice jako velká vzácnost, a to Fialkou. Tento olej je vyráběn z listu fialky v CO2 a dává svou energií do této směsi právě to pohlazení a všeobjímající lásku. Veškeré éterické oleje jsou 100% přírodní, terapeutické a destilované přímo majitelkou firmy Yasminka ze všech zemí na světě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: