Směs esenciálních olejů Meditace

Dárek k nákupu
Značka: Amulets.cz
890 Kč 736 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2022

Jedinečná aromaterapeutická směs vzácných éterických olejů pro meditační účely a velmi hluboké zklidnění. Doporučujeme pro individuální i skupinové meditace. Vyrovnává a posiluje taktéž čakrový systém. Tuto směs jsme pro vás vyrobili na míru ve spolupráci s prezidentkou aromaterapeutické společnosti Yasminka.

  • množství: 5 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato emoční směs esenciálních olejů pomáhá k návratu do vlastního středu, a vnitřního štěstí a pohody. Velmi vhodně působí i před spaním.

Hlavní ingrediencí této směsi je éterický olej z pravého Kadidla, pocházející z posvátné země Omán, kde začínala kadidlová stezka. Je to esence,  která vás po závanu její vůně přenese do jiných dimenzí, nemluvě o mnoha terapeutických účincích: pomáhá s migrénami, nespavostí, závislostí a dalšími.

meditaceDalším olejem je Calamansi, se kterým se díky Yasmince můžete setkat jen u nás, jinak se zde v Evropě vůbec nenachází. Jedná se o esence tzv. Zlatého citronu a přináší do této směsi právě pocit vnitřního štěstí a neuvěřitelnou hladivou vůni. Poslední ingrediencí je Elemi, které narovnává všechny fyzické i duchovní nerovnosti a pomáhá stabilizovat emoce. Veškeré éterické oleje jsou 100% přírodní, terapeutické a destilované přímo majitelkou firmy Yasminka z mnoha zemí po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: