Surový obelisk z křišťálu Kilimandžáro - Životabudič

1 399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.6.2021

Alpská parageneze - surový obelisk z kříšťálu, který pochází z křišťálové jeskyně v Tanzánii, horského masivu Kilimandžára. Jedná se o velice raritní kousek, který se v Čr bězně nenachází. Tento křišťál z Tanzánie je v elementu ohnivé vody a jedná se tak o silný energizátor, který nám při práci s ním dodá silnou energii ke změnám a pomůže nalézt novou osudovou cestu. Velikost: délka 8-13 cm, šířka 3-4 cm. Každý kousek je originál a ke každému doputuje ten, který má. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křišťály jsou surové, takže se na nich místy vyskytuje hornina. Jsou vibračně silnější než křišťály z Brazílie a práce s ním - kort pro senzitivnější lidi je velice intenzivní.  Po vyskladnění se nejspíše k dalším kouskům nedostaneme, takže s koupí neváhejte. :-)

Čistění a nabíjení

Vzhledem k tomu, že je křišťál čerstvě vytažený z horniny, není jej potřeba po zakoupení čistit. Další čistění i nabíjení si zkuste nacítit sami - dle toho, jak často a intenzivně s ním budete pracovat. Vyčistit ideálně přes celou noc ve vodě s mořskou solí, "menší čistění" - pár sekund pod tekoucí vodou a v nejideálnějším případě zakopat na den / dva do hlíny. Nabíjet na přímém slunci. 

Pomocí křišťálu můžeme jakýkoliv další kámen energeticky očistit, nebo jej dobít.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: