Od 17.3. dovolená - objednávky budou odeslány 27.3.2023 <3

Uzlový amulet Intuice

Novinka
Značka: Amulets.cz
790 Kč –51 %
Uzlový amulet Intuice
790 Kč –51 % 390 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.3.2023

Intuice je nedílnou součástí našich životů a pomáhá nám při každodenním rozhodování. Tento vnitřní hlas, intuici, má každý z nás. Většina lidí ji však, díky nastavení systému na naší planetě, přestala poslouchat. Ametyst je již od pradávna považován za kámen duchovního poznání a intuice.  Amulet je upleten tak, že můžete kamínek vyndat, vyčistit a bezpečně zandat zpět. 
 
  • Kámen: ametyst
  • Destička Amulets z chirurgické oceli
  • Kroužky z chirurgické oceli
  • Saténový pytlík pro bezpečné převážení Amulets

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meditujte s kamínkem alespoň 15 minut každý den. Najděte si místo, kde vás nikdo nebude rušit, vyndejte kamínek z pouzdra, přiložte jej na 3. oko (oblast nad kořenem nosu) a začněte zhluboka dýchat. Představujte si, jak do vašeho třetího oka proudí tmavě modro-fialové léčivé světlo. S každým nádechem víc a víc až postupně proniká do vašeho celého těla a s výdechem vaše srdce opouští vše, co vás tíží. Po pár dnech zkuste vnímat vaše pocity při rozhodování v každodenních maličkostech. První pocit, který máte, je většinou ten správný.

 Aktivní 3. oko, intuice, nám pomáhá při rozhodování v každodenním životě. Posouvá tak náš život na další úroveň. Nezapomínejte se však při rozvoji intuice také současně věnovat první, kořenové, čakře, která nám pomáhá stát nohama pevně na zemi 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: